• نوای مردم، برای مردم
  • About People and For People
  • اولین سایت خبری مستقل شهرستان سنندج
  • Navayeabidar Local News Portal

» درباره ما

 ::. به نام ایزد منان.::

امروزه به روز بودن و مطلع بودن از وقایع و رویدادها یکی از بخش های لاینفک زندگی بشر در قرن حاضر است، بطوریکه هر فردی با هر گرایش سیاسی، مذهبی، اجتماعی و ... همواره می کوشد تا هر دقیقه از خبرهای جدید دنیا و بدون تاخیر و البته با کمترین هزینه و بعضاً رایگان از آنها مطلع شود.

 

در این میان روزنامه ها، مجلات، خبرگزاری ها و رادیو و تلویزیون از سبک های خبری کلاسیک است که از قرون گذشته همواره با بشر رو به جلو حرکت کرده است و هرگونه که خواسته است ذهن آدمی را شکل داده است.

 

با گسترش اینترنت به عنوان شبکه ای جهانی و قابل دسترس از سال 1990 تاکنون، خبررسانی آنلاین (تحت وب) جایگاه ویژه ای در انواع خبر رسانی و خبرخوانی پیدا کرده است، تاجایی که بسیاری از خبرگزاری های بزرگ دنیا و همچنین کشورمان به طور کامل بر روی نسخه تحت وب خود تمرکز کرده اند.

 

علاوه بر خبرگزاری ها که دارای تشکیلات و چارت خاص سازمانی و به تبع محدودیت های موجود، سایت های خبری و وب سایت های محلی نیز در سال های اخیر فعالیت پر رنگ تری پیدا کرده اند و حتی در برخی از موارد توانسته اند با خبرگزاری های بزرگ رقابت کنند و گوی سبقت را از آنها در مقاطعی بربایند.

 

آزادی عمل بیشتر و پرداختن به سوژه های متنوع و متعدد از زوایای دید مختلف این خاصیت را به وب سایت های محلی و خبری تحلیلی داده است تا بتوانند آزادانه در هر مطلبی با بیانی قاطع و در عین حال ساده و عامه پسند وارد شوند.

 

سایت خبری تحلیلی نوای آبیدر «ده نگی ئاویه ر» نیز به عنوان اولین سایت محلی مستقل شهرستان سنندج با همین رویکرد و با هدف کمک به جریان آزاد اطلاع رسانی مردمی در سال 1391 با اهتمام جوانان بومی سنندجی تشکیل و آغاز به کار کرد.

 

تلاش تیم نوای آبیدر همواره بر آن بوده است تا بر اساس شعار خود مبنی بر "نوای مردم، برای مردم" در کنار مردم حرکت کرده و سخنان، مشکلات، درخواست ها و درد دل های مردم سنندج را در فضایی باز و منتقد محور و به دور از هرگونه طرف گیری و جناح بندی سیاسی در قالب خبر، گزارش، یادداشت، مصاحبه و ... خطاب به مسئولین انتشار دهد.

 

بدون شک در این راه نوای آبیدر به عنوان "فرزند صادق سنندج" نیازمند همفکری متفکران، صاحبنظران و اندیشمندان سنندجی و دیگر شهرستان ها و استان های کشور است تا بتواند در این مسیر سربلندانه و بدون هیچ منتی در خدمت مردم و برای مردم باشد.

 

برای تماس با نوای آبیدر می توانید از راه های زیر اقدام فرمائید:

ارسال ایمیل به info@navayeabidar.com و navayeabidar87@gmail.com و navayeabidar@yahoo.com

ارسال پیامک به پنل پیامکی سایت به شماره 30001220000871

رفتن به قسمت ارتباط با ما در صفحه اصلی سایت و ارسال نظرات خود به مدیریت سایت

ارتباط با کانال تلگرامی سایت نوای آبیدر به نشانی http://telegram.me/navayeabidar

 

و من الله التوفیق...