• نوای مردم، برای مردم
  • About People and For People
  • اولین سایت خبری مستقل شهرستان سنندج
  • Navayeabidar Local News Portal
تاریخ انتشار : یکشنبه 29 تیر 1399 / 09:23   کد خبر : 5953   گروه : اقتصادی

تثبیت اشتغال بیش از 16 هزار کردستانی با اجرایی‌شدن مصوبات کارگروه تسهیل رفع موانع تولید

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت: با اجرایی شدن مصوبات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید، زمینه تثبیت اشتغال 16 هزار و 450 نفر در استان فراهم شده است.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت: با اجرایی شدن مصوبات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید، زمینه تثبیت اشتغال 16 هزار و 450 نفر در استان فراهم شده است.

به گزارش نوای آبیدر،محمد دره وزمی اظهار کرد: هدف از ایجاد کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید که با حضور مسئولان، نمایندگان دستگاه‌های اجرایی، روسای بانک‌ها و سرمایه‌گذاران بخش‌خصوصی به صورت مستمر و منظم برگزار می‌شود کمک به کسانی است که برای تولید و اشتغال در زمینه‌های مختلف اقتصادی آمادگی دارند و تاکنون بیش از 65 درصد مصوبات آن اجرایی شده است.

 

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کردستان گفت: با مصوبات اعضای کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید تاکنون زمینه تثبیت اشتغال 16 هزار و450 نفر در این استان فراهم شده است.

 

دره‌وزمی از شروع فعالیت این کارگروه از سال 1394 در استان خبر داد و افزود: در این مدت116 جلسه کمیته کارشناسی و 127 جلسه اصلی به منظور بررسی مسائل و مشکلات سرمایه‌گذاران و بخش‌خصوصی و سرعت ‌بخشیدن به اشتغال تشکیل شده است.

 

دبیر کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان کردستان ادامه داد: تاکنون در این کارگروه، مشکلات و مطالبات بخش‌خصوصی برای تولید و اشتغال بررسی که در مجموع از یک هزارو 524 مصوبه صادر شده یک هزارو 72موردآن انجام شده و نسبت به تصمیم مناسب و حل مسائل اقدام شد.

برچسب هـا :

نظرات بینندگان :

      اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت نوای آبیدر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

-->