• نوای مردم، برای مردم
  • About People and For People
  • اولین سایت خبری مستقل شهرستان سنندج
  • Navayeabidar Local News Portal
تاریخ انتشار : یکشنبه 8 تیر 1399 / 08:44   کد خبر : 5923   گروه : سیاسی

گل بود و به سبزه نیز آراسته شد/تمامی سایت های اطلاع رسانی دولت در کردستان مختل شدند

سایت اطلاع رسانی استانداری کردستان و تمامی سایت های فرمانداری شهرستان های استان از دسترس خارج شده اند.

سایت اطلاع رسانی استانداری کردستان و تمامی سایت های فرمانداری شهرستان های استان از دسترس خارج شده اند.

به گزارش نوای آبیدر، حدود چهار روز است که تمامی سایت های اطلاع رسانی فرمانداری های ده گانه استان به همراه سایت رسمی اطلاع رسانی استانداری کردستان از دسترس خارج شده است.

 

کم کاری دولتمردان تدبیر و امید طی چند ماه اخیر در حوزه اطلاع رسانی در خصوص کرونا نمایان بود و داد اهالی رسانه را نیز در آورده بود که طی چهار روز اخیر این کم کاری به اوج خود رسید.

 

از دسترس خارج شدن تمامی سایت های اطلاع رسانی دولت در استان مرزی کردستان که همواره در این خطه بازار شایعات گرم است نوعی غفلت و کم کاری در حوزه پدافند غیر عامل و غفلت در حوزه مدیریت بحران بوده و نشان داد که دستگاه ارشد اجرایی استان هیچ حرفی برای گفتن در این عرصه ندارد.

 

عدم اعتقاد و اعتماد به تاثیرگذاری رسانه ها در استان کردستان همواره در بین مدیران اجرایی نمودی عینی داشته و در بسیاری از پژوهش های دانشگاهی نیز این فرضیه به اثبات رسیده است اما هیچ عقل سلیمی باور نمی کرد که در دوران سخت کرونایی که مردم نیازمند اطلاع رسانی دقیق و به موقع هستند در یک آن تمامی سایت های اطلاع رسانی دولت در کردستان از دسترس خارج شود.

 

بدون شک کم کاری در این عرصه آن هم توسط نهادی که خود متولی شورای اطلاع رسانی استان و کمیته رسانه ستاد مبارزه با کرونا را برعهده دارد گناهی نابخشودنی و غفلتی تاریخی است که اگر برای این صدمات بنیادی چاره ای اندیشیده نشود دود آن بیشتر به چشم فعالان رسانه ای و در دامنه ای بزرگتر به چشم مردم استان می رود.

 

حال که چهار روز از دسترس خارج شدن سایت های اطلاع رسانی دولت در کردستان می گذرد به نظاره می نشینیم که دولتمردان کردستانی برای رفع این مشکل چه زمانی وارد عمل خواهند شد؟

 

انتهای پیام/

برچسب هـا :

نظرات بینندگان :

      اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت نوای آبیدر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

-->