• نوای مردم، برای مردم
  • About People and For People
  • اولین سایت خبری مستقل شهرستان سنندج
  • Navayeabidar Local News Portal
تاریخ انتشار : دوشنبه 2 تیر 1399 / 05:45   کد خبر : 5912   گروه : سیاسی

حساب مردم کردستان از ضدانقلاب جداست/ خدمات سپاه در کردستان شایسته والاترین تقدیرهاست

امام جمعه سنندج گفت: خدمات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در دفاع از امنیت و آرامش مناطق کردنشین ستودنی است و این خدمات شایسته والاترین تقدیرهاست.

امام جمعه سنندج گفت: خدمات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در دفاع از امنیت و آرامش مناطق کردنشین ستودنی است و این خدمات شایسته والاترین تقدیرهاست.

ماموستا فایق رستمی در گفت و گو با خبرنگار نوای آبیدر اظهار کرد: امنیت از جمله نعمت هایی است که خداوند متعال به مردم کردستان ارزانی داشته است و این نعمت بزرگ در سایه جانفشانی های نیروهای امنیتی به ویژه سپاهیان اسلام رقم خورده است.

وی افزود: دامنه خدمات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مناطق کردنشین تنها به عرصه امنیتی خلاصه نشده و در عرصه های محرومیت زدایی، راه سازی، کمک معیشتی، فرهنگی، اجتماعی و حتی ورزشی و سلامت نیز گسترده است.

امام جمعه سنندج با اشاره به برگزاری رزمایش های سپاه در مناطق کردنشین علیه مزدوران خارجی اظهار کرد: حساب مردم کردستان از اول انقلاب تاکنون از ضدانقلاب جدا بوده است و دشمنان باید بدانند که کردستانی ها همواره قدردان حافظان امنیتشان هستند.

ماموستا رستمی افزود: در این برهه زمانی نیز که جبهه استکبار و صهیونیسم جهانی در برابر جبهه مقاومت شکست های مختلفی را تجربه کرده است به دنبال ناامن کردن مناطق مرزی کشورمان است که باید همه ما هوشیار باشیم.

نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری اظهار کرد: سپاهیان اسلام با هوشیاری و بصیرت همه جانبه خویش در برابر تهدیدات دشمنان و مزدوران آنان ایستاده اند و بدون شک برگزاری رزمایش های نظامی و امنیتی نوعی قدرت نمایی و ضربه شصت نشان دادن به دشمنان و مزدوران آنان است.

ماموستا رستمی در پایان سخنان خود افزود: خدمات سپاه در مناطق کردنشین ستودنی است و امیدواریم در سایه مشارکت حداکثری مردم شاهد حفظ امنیت پایدار در منطقه باشیم.

برچسب هـا :

نظرات بینندگان :

      اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت نوای آبیدر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

-->