• نوای مردم، برای مردم
  • About People and For People
  • اولین سایت خبری مستقل شهرستان سنندج
  • Navayeabidar Local News Portal
تاریخ انتشار : یکشنبه 1 تیر 1399 / 09:41   کد خبر : 5909   گروه : سیاسی

برگزاری رزمایش اقتدار شهدای کُرد مسلمان به دشمنان نشان می دهد که در این منطقه جایی برای ماندن ندارند

ماموستا خالدی گفت: رزمایش شهدای مسلمان کُرد  می تواند در راستای همبستگی، همدلی و ایجاد آرامش و امنیت در استان باشد و به دشمن و منافق نشان می دهد که در این منطقه جایی برای ماندن ندارد.

ماموستا خالدی گفت: رزمایش شهدای مسلمان کُرد می تواند در راستای همبستگی، همدلی و ایجاد آرامش و امنیت در استان باشد و به دشمن و منافق نشان می دهد که در این منطقه جایی برای ماندن ندارد.

به گزارش نوای آبیدر، ماموستا معروف خالدی، اظهار داشت: تمام دنیا و دشمنان این انقلاب باید ببینند که ملت ما پشت نظام، رهبری و کشور ایستاده است و هرگز به دشمن اجاره نفوذ نخواهد داد.

وی با اشاره به اینکه برگزاری رزمایش شهدای کُرد مسلمان نشان دهنده اتحاد و همدلی بین ملت است افزود: همه از هر جریان، جناح و گروهی آماده اند تا به این اتحاد و همدلی کمک می کنند.

ماموستا خالدی گفت: برگزاری این رزمایش در استان کردستان پیامی بزرگ برای دشمنان و ضد انقلاب در این منطقه خواهد داشت و آن ایجاد اتحاد و همدلی است و اینکه اگر نیاز باشد که مردم در کنار هم باشند با یک ندا جمع می شوند و این ملت به کشور و نظام پشت نمی کنند.

 این ماموستای برجسته اهل سنت بیان کرد: با توجه به محرومیتی که در استان وجود دارد یکی از هم افزایی ها این است که از خدمات نیروهای جهادی که در مناطق محروم انجام می دهند در کنار تشکر و قدردانی، همکاری لازم را نیز با آنها داشته باشیم و به آن ها کمک کنیم، اینکه نیروهای جهادی در مناطق محروم حضور پیدا می کنند و در ساخت مدارس، مساجد و خانه نیازمندان کمک می کنند یک کار بزرگ است و نوعی هم افزایی و کمک به محرومان در منطقه است.

وی در تشریح پیام‌های سیاسی این رزمایش گفت: مهم‌ترین پیام رزمایش خطاب به آمریکا و وابستگان آن در منطقه این خواهد بود که ملت ایران درمقابل هر تهدید و هر دسیسه ای به قیمت جان آماده است.

برچسب هـا :

نظرات بینندگان :

      اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت نوای آبیدر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

-->