• نوای مردم، برای مردم
  • About People and For People
  • اولین سایت خبری مستقل شهرستان سنندج
  • Navayeabidar Local News Portal
تاریخ انتشار : شنبه 31 خرداد 1399 / 16:39   کد خبر : 5902   گروه : سیاسی

گروهک های ضد انقلاب بزرگترین دشمن ملت کرد هستند

امام جمعه اهل سنت قروه با اشاره به اینکه با تولد انقلاب اسلامی دشمن دست به ایجاد گروهک هایی برای مقابله با نظام مقدس جمهوری اسلامی زد افزود: این گروهک ها خسارت های بسیاری را به کشور وارد کردند و مانع از بسیاری از پیشرفت ها شدند.

امام جمعه اهل سنت قروه با اشاره به اینکه با تولد انقلاب اسلامی دشمن دست به ایجاد گروهک هایی برای مقابله با نظام مقدس جمهوری اسلامی زد افزود: این گروهک ها خسارت های بسیاری را به کشور وارد کردند و مانع از بسیاری از پیشرفت ها شدند.

به گزارش نوای آبیدر، ماموستا ملا هاشم نوری امروز و در گفتگو با خبرنگار کُردتودی، با بیان اینکه به گفته تمامی اندیشمندان اولین مقوله برای هر جامعه امنیت است، اظهار داشت: در دین اسلام نیز امنیت مورد تاکید اول پیامبران است و امروز بحث امنیت از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و این موضوع در کشور ما با توجه به هجمه بیش از حد دشمنان مورد توجه بیشتری است.

وی با اشاره به اینکه با تولد انقلاب اسلامی دشمن دست به ایجاد گروهک هایی برای مقابله با نظام مقدس جمهوری اسلامی زد افزود: این گروهک ها خسارت های بسیاری را به کشور وارد کردند و مانع از بسیاری از پیشرفت ها شدند.

امام جمعه اهل سنت قروه به رزمایش سپاه پاسداران در منطقه اشاره نمود و خاطر نشان کرد: سپاه پاسداران سپاه مقتدر و توانمندی است که هر دست تعرضی را کوتاه می کند و امروز این رزمایش که در منطقه در حال برگزاری است در ایجاد امنیت و آرامش در منطقه اثرگذاری قابل توجهی دارد.

وی سرکوب ناآرامی ها و اغتشاشات را یکی از وظایف اصلی حاکمیت در دین مبین اسلام دانست و بیان داشت: این فلسفه ایجاد امنیت است و نباید اجازه داد هر کس با تشکیل گروه هایی جان و مال مردم را به خطر بیاندازد.

وی به شهادت بسیاری از جوانان کردستانی در روزتاهای مرزی توسط گروهک های ضد انقلاب اشاره نمود و ادامه داد: امسال جوانانی در روستاهای مرزی توسط گروهک های ضد انقلاب به شهادت رسیدند و روحانیونی که خواستار آرامش و اصلاح بین مردم بودند با بی گناهی توسط ضد انقلاب کوردل شهید شدند.

وی به دشمنی ضد انقلاب با مردم کرد اشاره نمود و بیان داشت: با توجه به شواهدی که برای ما اثبات شده است این افراد دوستدار مردم کرد نیستند و بلکه خود دشمن مردم هستند و مانع از رشد این منطقه شده اند و تنها دستورات اربابان خود را اجرا می کنند.

ماموستا نوری به خدمات جمهوری اسلامی در منطقه اشاره نمود و افزود: نظام مقدس جمهوری اسلامی آنچه لازم است برای رفاه مردم منطقه ایجاد کرده اما گروهک های کوردل چه کرده اند جز آنکه جوانان ما را به کشتن می دهند.

برچسب هـا :

نظرات بینندگان :

      اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت نوای آبیدر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

-->