• نوای مردم، برای مردم
  • About People and For People
  • اولین سایت خبری مستقل شهرستان سنندج
  • Navayeabidar Local News Portal
تاریخ انتشار : یکشنبه 25 خرداد 1399 / 08:33   کد خبر : 5888   گروه : سیاسی

کبک‌هایی که سرشان را در برف فرو برده‌اند

بارها از مدیران ارشد استان شنیده‌ایم که مدیرانی که توسعه‌گرا نباشند در کاروان مدیریت استان جایگاهی ندارند اما متأسفانه نه تنها این مدیران ضعیف تاکنون کنار گذاشته نشده‌اند بلکه روز به روز نیز بر تعداد آن‌ها افزوده می‌شود.

بارها از مدیران ارشد استان شنیده‌ایم که مدیرانی که توسعه‌گرا نباشند در کاروان مدیریت استان جایگاهی ندارند اما متأسفانه نه تنها این مدیران ضعیف تاکنون کنار گذاشته نشده‌اند بلکه روز به روز نیز بر تعداد آن‌ها افزوده می‌شود.

به گزارش نوای آبیدر، برخی مدیران کل دستگاه‌های اجرایی و نهادهای عمومی استان همانند کبک‌هایی که سرشان را در برف فرو برده‌اند تنها به فکر حفظ میز و عنوان خود بوده و به طور کلی دست از اداره نیروهای تحت امر خویش شسته‌اند.

 

این آقایان استراتژی کمتر دیده شدن در رسانه‌ها و کمتر تابلو شدن در محافل رسانه‌ای را به عنوان استراتژی موفق برای ماندگار شدن در پست‌های مدیریتی خود می‌دانند و غافل از این موضوع می‌شوند که نارضایتی ارباب رجوع از عملکرد کارکنان ویلان‌شده آنان صدمات جبران ناپذیری را به اعتماد عمومی نسبت به خدمات نظام اسلامی وارد می‌کند.

 

بی‌لیاقتی این مدیران موجب شده است که معاونین، مدیران میانی و عملیاتی آنان و حتی کارشناسان اداره تابعه شهرستانی و استانی آن‌ها بسیاری از امور و عملکردها را از آقای مدیر مخفی نمایند و در این بین تنها مردم بی‌گناه و بدون حامی استان آسیب می‌بییند.

 

همین پنهان‌کاری کارکنان موجب شده است دستگاه‌های اجرایی استان به دام معوقات بانکی و جرایم قانونی گرفتار شوند و زمانی آقای مدیر خبر دار می‌شود که کار از کار گذشته است و هزینه گزافی بر بیت‌المال تحمیل شده و باید جواب این ندانم کاری آقای مدیر و مخفی‌کاری نیروهای تحت امرش را مردم مستضعف کردستان بپردازند.

 

عملکرد ضعیف این آقایان کار را به جایی رسانده است که مردم استان برای دریافت کمترین خدمات چندین ماه و در بسیاری مواقع چندین سال منتظر بمانند و این درحالی است که در دیگر استان‌های کشور شاهد به نتیجه رسیدن چندین روزه این خدمات هستیم.

 

این بی‌خیالی و بی‌لیاقتی برخی مدیران دستگاه‌های اجرایی و نهادهای عمومی استان به عنوان مرضی واگیردار به جان همه دستگاه‌های اجرایی استان افتاده است و اگر شخص اول اجرایی استان و دلسوزان کردستان وارد عمل نشوند بدون شک باید منتظر افزایش بی‌اعتمادی مردم نسبت به عملکرد دولت و خدمات نظام و به تبع آن کاهش مشارکت‌های اجتماعی باشیم.

 

انتهای پیام

برچسب هـا :

نظرات بینندگان :

      اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت نوای آبیدر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

-->