• نوای مردم، برای مردم
  • About People and For People
  • اولین سایت خبری مستقل شهرستان سنندج
  • Navayeabidar Local News Portal
تاریخ انتشار : جمعه 19 اردیبهشت 1399 / 10:56   کد خبر : 5844   گروه : سیاسی

اقدامات تروریستی گروهک های بزدل ضد انقلاب خیانت به مردم کردستان است/ مدیریت فشارهای روانی شیوع کرونا در کردستان بی نظیر بود

رییس سازمان برنامه و بودجه استان کردستان گفت: ضد انقلاب با اقدامات تروریستی توجه به توسعه و رشد استان را خدشه دار می کند اما این گروهک های بز دل و چته بدانند که با این کارها نمی توانند چالشی برای امنیت استان ایجاد کنند.

رییس سازمان برنامه و بودجه استان کردستان گفت: ضد انقلاب با اقدامات تروریستی توجه به توسعه و رشد استان را خدشه دار می کند اما این گروهک های بز دل و چته بدانند که با این کارها نمی توانند چالشی برای امنیت استان ایجاد کنند.

به گزارش نوای آبیدر،بهرام نصراللهی زاده در نشست اعضای اتاق رسانه اطلاع‌رسانی مقابله با بیماری کرونای استان کردستان, عنوان کرد: کادر درمان استان کردستان برای مقابله با کرونا خدمات بزرگی انجام دادند و روزهای سختی را پشت سر گذاشتند.

 

وی که مدیریت اتاق رسانه اطلاع رسانی مقابله با کرونا در کردستان را برعهده دارد, افزود: کادر درمان استان از جان و مال خود گذشتند و با تلاشهای شبانه روزی صحنه هایی به یاد ماندنی در تاریخ کردستان را ماندگار کردند.

 

رییس سازمان برنامه و بودجه استان کردستان ادامه داد: تا قبل از کرونا, استان کردستان هیچ ظرفیتی در خصوص تولید ماسک و مواد ضدعفونی نداشت, اما با تلاش, پیگیری و همدلی مدیران استان خیلی زود فشارهای روانی اوایل شیوع بیماری را پشت سر گذاشتیم و اقدامات گسترده ای در این خصوص صورت گرفت.

 

وی اظهار داشت: در اوایل شیوع کرونا بعضا برای تهیه چندین لیتر ضدعفونی ساعت ها از استانهای دیگر خواهش و تمنا می کردیم, اما خوشبختانه روز به روز وضعیت استان در تولید این محصول بهتر و بهتر شد و اکنون شهروندی نیست که بگوید به ماسک و ضدعفونی دسترسی ندارم.

 

نصرالهی زاده ادامه داد: در خصوص تامین بسته های معیشتی خانواده های نیازمند و آسیب دیده از کرونا اقدامات شایسته ای از سوی ارگانهایی همچون سپاه, استانداری, کمیته امداد, بهزیستی, اوقاف, بنیاد مستضعفان, ستاد اجرایی فرمان امام(ره) و... انجام شد و موجی از همدلی و مهربانی در استان شکل گرفت.

 

وی تاکید کرد: رسانه های استان در مقابله با کرونا و مدیریت فضای رسانه و مجازی, خوب و موفق عمل کردند.

 

نصرالهی زاده گفت: روزهای اول حجم گسترده ای از نگرانی در جامعه و شایعه سازی از سوی رسانه های معاند در استان شکل گرفت اما رسانه های استان با وحدت رویه اتفاقی بی نظیر را رقم زدند.

 

رییس سازمان برنامه و بودجه استان کردستان در ابتدای این نشست به حادثه تروریستی روز سه شنبه که در پی آن سه نفر از نیروهای سپاه کردستان توسط ضد انقلاب شهید شدند, اشاره کرد و گفت: این اقدام ضدانقلاب خیانت مضاعفی در حق مردم کردستان است و آثار نابودکننده آن تا سالها باقی خواهد ماند.

 

نصرالهی زاده گفت: ضد انقلاب با این گونه کارهای تروریستی هم جوانان برومند را از ما می گیرد و هم موجب تخریب وجهه استان در انظار ملت ایران و دیگر کشورها می شود.

 

وی افزود: ضد انقلاب با اقدامات تروریستی توجه به توسعه و رشد استان را خدشه دار می کند اما این گروهک های بز دل و چته بدانند که با این کارها نمی توانند چالشی برای امنیت استان ایجاد کنند.

 

رییس سازمان برنامه و بودجه استان کردستان گفت: شلیک هر تیر تروریستی در استان کردستان یعنی فرار سرمایه گذاران, و این یک خیانت بزرگ به مردم کردستان است.

برچسب هـا :

نظرات بینندگان :

      اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت نوای آبیدر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

-->