• نوای مردم، برای مردم
  • About People and For People
  • اولین سایت خبری مستقل شهرستان سنندج
  • Navayeabidar Local News Portal
تاریخ انتشار : سه شنبه 16 اردیبهشت 1399 / 09:40   کد خبر : 5837   گروه : اجتماعی

پیاده‌راه فردوسی رفت و آمد شهروندان سنندجی را ایمن ‌تر می ‌کند

فرماندار سنندج گفت: با اجرای طرح پیاده راه در سنندج رفت و آمد شهروندان در این خیابان را ایمن و شهروندان از تهدیدات بالقوه موجود کنونی نجات پیدا می ‌کنند.

فرماندار سنندج گفت: با اجرای طرح پیاده راه در سنندج رفت و آمد شهروندان در این خیابان را ایمن و شهروندان از تهدیدات بالقوه موجود کنونی نجات پیدا می ‌کنند.

به گزارش نوای آبیدر، محمدابراهیم زارعی صبح امروز در نشست با نمایندگان رانندگان تاکسی در سنندج اظهار کرد: بخشی از زیرساخت ‌های خیابان فردوسی که دهه‌ های قبل و حتی نیم ‌قرن پیش احداث‌شده‌ اند و اکنون تهدید عینی جان شهروندان شده‌ است.

وی افزود: بر اساس دیدگاه کارشناسان و متولیان امر این تهدیدات هرچه زودتر باید برطرف شود تا این خیابان در مرکز شهر به معبری ایمن برای رفت و آمد شهروندان تبدیل شود.

زارعی از همراهی و درخواست عمومی مردم برای اجرای پیاده ‌راه فردوسی و بهبود رفت و آمد در این خیابان خبر داد و گفت چاره‌ای جز کوشش برای اجرای طرح جدید و بازسازی این خیابان پیش‌روی مسئولان قرار ندارد. 

وی اظهار کرد: بیشتر مردم و ذینفعان براساس بررسی و نظرسنجی ‌های به عمل آمده از نوسازی و  احداث پیاده ‌راه فردوسی حمایت می‌کنند.

وی گفت: در طرح جدید خیابان فردوسی سنندج، زیرساخت‌ های اساسی و به‌روز احداث و میلیاردها تومان برای بهسازی و نوسازی و آن هزینه می‌شود.

به گفته فرماندار شهرستان سنندج کارشناسان مختلف مدت ‌ها اجرای این پروژه را مطالعه کرده و امروز زمینه اجرای این پروژه فراهم‌ شده است. 

وی اظهار داشت: مردم سنندج از اجرای این  پروژه بزرگ شهری منتفع خواهند شد و نباید هیچ بهانه‌ای گروهی و صنفی مانع اجرای این پروژه زیرساختی عام‌المنفعه و موردنیاز شهر سنندج شود.

زارعی اجرای این پروژه را از جمله نیازهای بنیادین عمران شهری سنندج برای توسعه مرکز شهر خواند و از همراهی بازاریان سنندج برای اجرای پیاده ‌راه فردوسی قدردانی کرد.

فرماندار سنندج در پایان افزود: دغدغه رانندگان تاکسی را درک می‌کند اما مصالح عمومی جامعه و شهر ایجاب می‌کند همه با همفکری هم به فکر توسعه شهر و حل مشکلات آن باشیم و توقع داریم در کنار هم به توسعه و بهبود شرایط شهر بیندیشیم.

برچسب هـا :

نظرات بینندگان :

      اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت نوای آبیدر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

-->