• نوای مردم، برای مردم
  • About People and For People
  • اولین سایت خبری مستقل شهرستان سنندج
  • Navayeabidar Local News Portal
تاریخ انتشار : چهارشنبه 10 اردیبهشت 1399 / 20:58   کد خبر : 5831   گروه : سیاسی

معارفه فرمانده قرارگاه استانی شهید شهرامفر کردستان/ سردار پاکپور: کردستان دارای بالاترین ضریب امنیتی است

سردار پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه در مراسم معارفه فرمانده قرارگاه استانی شهید شهرامفر کردستان گفت: با برنامه ریزی و مجاهدت‌های صورت گرفته هم اکنون کشور و به تبع آن کردستان دارای بالاترین ضریب امنیتی هستند.

سردار پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه در مراسم معارفه فرمانده قرارگاه استانی شهید شهرامفر کردستان گفت: با برنامه ریزی و مجاهدت‌های صورت گرفته هم اکنون کشور و به تبع آن کردستان دارای بالاترین ضریب امنیتی هستند.

به گزارش نوای آبیدر، سردار محمد پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ظهر امروز در مراسم تودیع و معارفه فرمانده قرارگاه استانی شهید شهرامفر استان کردستان با بیان اینکه برای ایجاد امنیت پایدار در منطقه خون‌های زیادی ریخته شده است, گفت: دشمن با ناامن کردن منطقه سعی داشت مانع توسعه کردستان شود.

سردار پاکپور به اهمیت قرارگاه شهید شهرامفر در ایجاد امنیت استان کردستان اشاره کرد و افزود: با برنامه ریزی و مجاهدت‌های صورت گرفته هم اکنون کشور و به تبع آن کردستان دارای بالاترین ضریب امنیتی هستند.


بهمن مرادنیا استاندار کردستان نیز به نقش سپاه در محرومیت زدایی از استان اشاره کرد و گفت: تلاش برای توسعه یافتگی یک وظیفه همگانی است.


سردار محمدتقی اوصانلو فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا نیروی زمینی سپاه هم ایجاد امنیت را مهم ارزیابی و کرد و خاطر نشان کرد: که حفظ و تدوام امنیت از ایجاد آن مهمتر است.


سردار اوسانلو به تلاش‌های صورت گرفته توسط تمامی نیرو‌های نظامی و انتظامی مستقر در استان اشاره کرد و افزود: همکاری ارگان‌های مختلف دولتی موجب ایجاد و تدوام امنیت کردستان است.


سردار محمد حسین رجبی که ۱۰ سال فرماندهی سپاه بیت المقدس استان کردستان و قرارگاه استانی شهید شهرامفر را بر عهده داشت با بیان اینکه اگر امنیت پایدار نباشد توسعه هم اتفاق نمی‌افتد, گفت: امنیت موجود در منطقه با کمک و همکاری مردم ایجاد شده است.


سردار سید صادق حسینی فرمانده سپاه بیت المقدس استان هم کمک به سلامت استان را از دیگر وظایفی عنوان کرد که بعد از بیماری کرونا بر عهده سپاه گذاشته شد.


در پایان این مراسم از زحمات سردار رجبی تقدیر شد و سردار حسینی به عنوان فرمانده قرارگاه استانی شهید شهرامفر منصوب شد.

برچسب هـا :

نظرات بینندگان :

      اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت نوای آبیدر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

-->