• نوای مردم، برای مردم
  • About People and For People
  • اولین سایت خبری مستقل شهرستان سنندج
  • Navayeabidar Local News Portal
تاریخ انتشار : چهارشنبه 27 آذر 1398 / 09:26   کد خبر : 5739   گروه : اجتماعی

مخابرات به کردستانی ها هدیه ویژه شب یلدا می دهد

مدیر مخابرات منطقه کردستان گفت: مشتریان می توانند به مناسبت شب یلدا، اینترنت ویژه و مکالمه رایگان تلفن ثابت را از مخابرات هدیه بگیرند.

مدیر مخابرات منطقه کردستان گفت: مشتریان می توانند به مناسبت شب یلدا، اینترنت ویژه و مکالمه رایگان تلفن ثابت را از مخابرات هدیه بگیرند.

به گزارش نوای آبیدر، آزاد حکمت مدیر مخابرات منطقه کردستان گفته که مشتریان می توانند از مزایای طرح مکالمه رایگان درون شبکه ای تلفن ثابت (از تلفن ثابت به تلفن ثابت درون استانی) که از ساعت 20 شنبه 30 آذر ماه جاری آغاز و در ساعت 8 صبح یکشنبه یکم دی ماه98 به پایان می رسد بدون هیچ هزینه‌ای استفاده نمایند.

 

وی افزوده که برای مشتریان اینترنت پرسرعت، بسته هایی با تعرفه یلدایی در سه حجم از جمعه 29 آذر ماه جاری تا دوشنبه 9 دی ماه به مدت 10 روز در نظر گرفته شده است.

 

مدیر مخابرات منطقه کردستان اضافه کرده که بسته‌های اینترنت یلدایی مخابرات به صورت "بسته ویژه اول با میزان ترافیک بین‌الملل ۲ گیگابایت به قیمت هزار و نهصد تومان ، "بسته ویژه دوم با میزان ترافیک ۵ گیگابایت و باقیمت سه هزار و هفتصد و پنجاه تومان" و "بسته سوم با میزان ترافیک ۱۰ گیگابایت به قیمت پنج هزار و پانصد تومان" با مدت زمان مصرف یک روزه در این بازه زمانی به مشتریان ارائه می شود.

 

وی به طرح ها و کمپین های مخابرات منطقه کردستان در مناسبت های مختلف اشاره کرده و گفته که این اقدام در راستای حمایت از مشتریان، رعایت اصل مشتری مداری و اثبات وفاداری مخابرات در قبال اعتماد مشتریان صورت می گیرد.

 

حکمت با بیان اینکه مشتریان به عنوان سرمایه های اصلی مخابرات می توانند در بهبود و روند ارائه خدمات با پیشنهادات علمی وکارشناسی شده در حوزه های مخابراتی ما را یاری نمایند افزوده که اعتماد و تعامل دو سویه مشتریان و مخابرات، موجب پیشرفت اهداف شرکت مخابرات ایران در راستای ارائه محصولات وخدمات مخابراتی می شود که خوشبختانه تا کنون در تحقق این مهم موفق بوده ایم.

 

گفتنی است در حال حاضر مخابرات منطقه کردستان به تعداد 490 هزار و 442 مشترک تلفن ثابت با ضریب نفوذ 29/8 درصد و تعداد 98 هزار و 105 مشترک ADSL در استان خدمات ارائه می دهد. 

 

انتهای پیام/

Navayeabidar Telegram Channel


برچسب هـا :

هدیه مخابرات کردستان

نظرات بینندگان :

      اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت نوای آبیدر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

-->