• نوای مردم، برای مردم
  • About People and For People
  • اولین سایت خبری مستقل شهرستان سنندج
  • Navayeabidar Local News Portal
تاریخ انتشار : دوشنبه 25 آذر 1398 / 10:28   کد خبر : 5735   گروه : ورزشی
اختصاصی نوای آبیدر/

حواشی فوتبال کردستان بالا گرفت/انتخابات رئیس هیئت فوتبال در تلاطم اشخاص و دولت

انتخابات رئیس هیئت فوتبال کردستان در حالی برگزار می گردد که همانند سال 94 با حواشی زیادی همراه است.

انتخابات رئیس هیئت فوتبال کردستان در حالی برگزار می گردد که همانند سال 94 با حواشی زیادی همراه است.

به گزارش نوای آبیدر، ظهر روز یکشنبه (12 مهرماه) سال 1394، سنندج کانون توجه تمامی فوتبال دوستان، مربیان، ورزشکاران و اهالی جامعه ورزش کُردستان و به ویژه مستطیل سبز بود چرا که در آن رئیس هیئت فوتبال کردستان با حواشی بسیار زیادی انتخاب شد.

 

حال با گذشت 4 سال از این موضوع بار دیگر این انتخابات امروز دوشنبه 25 آذرماه در سنندج برگزار می شود.

 

تسنیم نوشته که آنچه که از فضای انتخابات رئیس هیئت فوتبال کردستان بر می آید این است که از سویی پیشکسوتان فوتبال خواستار انحلال مجمع انتخاباتی این هیئت در صبح امروز هستند و از طرفی مدیرکل ورزش و جوانان کردستان به گفته که انتخابات برگزار می‌شود.

 

نشریه کردواری نیز نوشته که دکتر بیژن ذوالفقارنسب رئیس هیات مدیره کانون پیشکسوتان فوتبال سنندج اعلام کرد: مدیرکل ورزش و جوانان در خصوص عملکرد ضعیف هیات فوتبال سکوت معنادار دارد.

 

وی افزوده که انتخابات جدید هیات فوتبال که روز دوشنبه برگزار می شود مهندسی شده و صوری است و با اسناد و مدارک از طریق سازمان بازرسی انحلال هیئت فوتبال و انتخابات جدید را پیگیری می کنیم.

 

وی همچنین گفته که فوتبال کردستان در چند سال اخیر افت و پس رفت داشته است.

 

در سال 94، محمد اصلانی یکی از نامزدهای انتخابات رئیس هیئت فوتبال کردستان در آن وقت، گلایه های خود را خطاب به اداره کل ورزش و جوانان کُردستان ادامه داده بوده و گفته بود....."با تمامی احترامی که برای مجموعه ورزش و جوانان کُردستان قایلم، این اداره در امر فوتبال خوب عمل نکرده است. آنها در تلویزیون اعلام کردند که برخی از کاندیداها می توانند شرکت کنند در حالی که بعضی از آنها نه! سوال من است که کدامیک از این کاندیداها از من مدرک تحصیلی بالاتری دارد؟ هر کسی که به فوتبال کُردستان وارد شده است، 2 تا 3 سال گندی به بار می آورد و هیئت را ترک می کند. همین افراد زمانی که از آنها سوال می شود که چرا عملکرد شما ضعیف است در جواب می گویند که سیستم آلوده است. اگر سیستم آلوده است چرا از ابتدای به امر این قضیه را رو نکردید؟ سیستم متشکل از همگی ماهاست که آن را اداره می کنیم...."

 

وی افزوده بود که...." از محضر تمامی افراد مجمع و حاضر در جلسه عذرخواهی می کنم که برای تصدی ریاست هیئت فوتبال کُردستان کاندید شدم؛ بنده توانایی این پست را ندارم. صرفا برای اینکه هزینه‌هایی را برای ثبت نام پرداخت کردم بر خود لازم می دانم که گلایه‌هایم را نیز بازگو کنم. حق من است که به عنوان یک فوتبالی در این مجمع سخنانم را بازگو کنم. در فوتبال کُردستان بسیار کسانی بودند و هستند که با مینی بوس آمدند! و با اتوبوس رفتند! تا زمانی که باند بازی و توهم "بچاپ بچاپ" در فوتبال کُردستان وجود داشته باشد، هیچ پیشرفتی حاصل نمی شود. یکی از مشکلات اصلی هیئت فوتبال کُردستان خود اداره ورزش و جوانان است، چرا که اگر از کسی خوششان نیاید، وی را حذف می کنند. ...."

 

حال با گذشت 4 سال، انتخابات هیئت فوتبال کردستان مجدد با حواشی بسیار و حرف و حدیث های فراوان برگزار می شود و باید منتظر ماند و دید که چه کسی سکان این هیئت مهم در کردستان را بر عهده می گیرد.

انتهای پیام/

Navayeabidar Telegram Channel


برچسب هـا :

فوتبال هیئت فوتبال کردستان انتخابات

نظرات بینندگان :

      اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت نوای آبیدر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

-->