• نوای مردم، برای مردم
  • About People and For People
  • اولین سایت خبری مستقل شهرستان سنندج
  • Navayeabidar Local News Portal
تاریخ انتشار : یکشنبه 24 آذر 1398 / 10:01   کد خبر : 5731   گروه : اجتماعی

استقرار ماشین آلات برف روب و نمک پاش در سنندج

معاون خدمات شهری شهرداری سنندج از استقرار 30 دستگاه ماشین آلات برف روب و نمک پاش در یازده ستاد برف روبی در سنندج جهت خدمات رسانی در مواقع بارش برف و یخبندان خبر داد.

معاون خدمات شهری شهرداری سنندج از استقرار 30 دستگاه ماشین آلات برف روب و نمک پاش در یازده ستاد برف روبی در سنندج جهت خدمات رسانی در مواقع بارش برف و یخبندان خبر داد.

به گزارش نوای آبیدر، لقمان حیدری معاون خدمات شهری شهرداری سنندج گفت: یازده ستاد برف روبی در مناطق مختلف و نواحی منفصل شهری سنندج برپا شده است.


وی اعلام کرد: ستادهای برف روبی در حوزه شهرداری منطقه یک در مسیر میدان گاز و خیابان 17 شهریور، دو ستاد درحوزه  شهرداری منطقه دو در پارک مولوی و میدان نبوت، در حوزه  شهرداری منطقه سه، دو ستاد در پارک دیدگاه و سه راه تکیه و چمن و در حوزه شهرداری بهاران هم  دو  ستاد برف روبی در محلات شهرک زاگرس و 19/3 بهاران و نواحی منفصل شهری ننله، نایسر و حسن آباد هر کدام یک ستاد برپا شده است.


حیدری افزود: 30 دستگاه ماشین آلات برف روب و نمک پاش در 11 ستاد برف روبی به منظور خدمت رسانی شایسته به شهروندان در زمان بارش برف و یخبندان مستقر شده است.


وی عنوان کرد: ماشین آلات مستفر شده در ستادهای برف روبی شامل 4 دستگاه لودر، 4 دستگاه کامیون نمک پاش، 13 دستگاه گردیدر، 5 دستگاه کامیون برف روب و 3 دستگاه ده تن برف روب  و یک دستگاه بیل است.


وی همچنین اضافه کرد: علاوه بر ماشین آلات برف روب و نمک پاش در ستاد های برف روبی تعداد 45 دستگاه خاور و 10 دستگاه نیسان  در بخش حمل زباله در زمان بارش برف در ستادهای برف روبی در آماده باش هستند.

 

انتهای پیام/

Navayeabidar Telegram Channel


برچسب هـا :

برف برف روبی خدمات شهری

نظرات بینندگان :

      اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت نوای آبیدر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

-->