• نوای مردم، برای مردم
  • About People and For People
  • اولین سایت خبری مستقل شهرستان سنندج
  • Navayeabidar Local News Portal
تاریخ انتشار : شنبه 9 آذر 1398 / 13:55   کد خبر : 5707   گروه : اجتماعی
بازتاب درج یک خبر؛

اندراحوالات اظهارات آقای رئیس شورای شهر سنندج!

جلال شریعتی رئیس شورای شهر سنندج چندی پیش در گفتگو با تسنیم گفته که برخی از مدیران اسبق شهرداری سنندج در خارج از کشور به سر می برند.

جلال شریعتی رئیس شورای شهر سنندج چندی پیش در گفتگو با تسنیم گفته که برخی از مدیران اسبق شهرداری سنندج در خارج از کشور به سر می برند.

به گزارش نوای آبیدر، جلال شریعتی، رئیس شورای شهر سنندج در گفتگویی با خبرگزاری تسنیم با عنوان "اقامت برخی ‌مدیران سابق شهرداری سنندج در خارج‌" عنوان کرده که سه تن از مدیران قبلی شهرداری سنندج در خارج از کشور به سر می برند.

 

این اظهارات در حالی صورت گرفته که ایشان تنها خبر این موضوع را – که امری جدید هم نیست – رسانه ای کرده اند و هدفی از سخنان خود بیان نکرده اند.

 

اینکه چرا چنین خبری از سوی ایشان رسانه ای شده است را خود ایشان باید توضیح دهند اما گفتن این خبر به راستی چه دردی از شهر سنندج دوا می کند؟

 

آیا جناب آقای رئیس شورای شهر با رسانه ای کردن این خبر درصدد اطلاع رسانی به مردم شهر سنندج بوده اند که مدیران شهرداری در خارج از کشور به سر می برند و ما نباید اجازه دهیم مابقی آنان به این سمت بروند و یا اینکه ایشان هدف دیگری از این موضوع دارند که مردم شهر بی خبر هستند!

 

آیا مابقی مدیران از این به بعد باید از شورای شهر و جناب آقای رئیس اجازه خروج از کشور را بگیرند و یا اینکه شورای شهر نقش خود را تغییر داده و به شورای کشف مدیران خارج از کشور تبدیل شده است؟

 

جالب اینجاست که شهر سنندج دارای مشکلات عدیده ای نظیر دستفروشی، تعرض مغازه داران به وسط پیاده رو، پل آهنی بی خاصیت میدان آزادی، نبود نظارت خوب و دقیق بر تاکسی ها، مشکلات ساخت و ساز غیرمجاز، نیروهای فزاینده در شهرداری – که خود آقای رئیس شورای شهر سنندج به آن بارها اذعان داشته – است که گویا آقایان شورای شهر کمترین توجه را به آن دارند و یا شاید هم توان حل آنها را ندارند و به جای آن به مسایلی اینچنینی می پردازند!

 

لازم است مجموعه شورای شهر توضیح واضح تری از درج چنین خبری در فضای رسانه ای به مردم شهر بدهند تا برداشت های دیگری از سخنان آنان نشود.

 

انتهای پیام/

Navayeabidar Telegram Channel


برچسب هـا :

شورای شهر سنندج شورای شهر خارج مدیران

نظرات بینندگان :

      اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت نوای آبیدر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

-->