• نوای مردم، برای مردم
  • About People and For People
  • اولین سایت خبری مستقل شهرستان سنندج
  • Navayeabidar Local News Portal
تاریخ انتشار : پنجشنبه 7 آذر 1398 / 14:00   کد خبر : 5701   گروه : سیاسی
اختصاصی نوای آبیدر/

آقای روحانی شما دقیقا از چه چیزی در کشور خبر دارید؟!

حسن روحانی در سفر هفته جاری خود به تبریز اعلام کرده که من هیچ اطلاعی از تاریخ دقیق اصلاح نرخ بنزین و اجرای سهمیه بندی نداشتم و جمعه صبح مثل مردم متوجه اجرای این طرح شدم.

حسن روحانی در سفر هفته جاری خود به تبریز اعلام کرده که من هیچ اطلاعی از تاریخ دقیق اصلاح نرخ بنزین و اجرای سهمیه بندی نداشتم و جمعه صبح مثل مردم متوجه اجرای این طرح شدم.

به گزارش نوای آبیدر، دولت های یازدهم و دوازدهم حسن روحانی با حرف و حدیث های بسیاری در خصوص نحوه مدیریت، انتصابات، وضعیت معیشت مردم، سیاست خارجی و بسیاری از موارد دیگر همراه بوده که مورد انتقاد طیف گسترده ای از کارشناسان، رسانه ها و حتی اصلاح طلبان و یاران روحانی نیز شده است.

 

از دادن وعده عدم فیلترینگ و بهبود وضعیت معیشتی مردم گرفته تا کم کردن تورم و کنترل بازار و قیمت ها و همچنین پیشرفت در فضای سیاست خارجی؛ همه و همه نشانگر ژست آقایان اطلاح طلب و دولت تدبیر و امید در شش سال اخیر بوده است.

 

جدای از این موارد، کلام آقایان به ویژه حسن روحانی - در پشت دوربین و تلویزیون در برخی از موارد تعجب همگان را برانگیخته و بعضا تحلیل گران در نحوه بررسی سخنان آنان به بن بست رسده اند.

 

حسن روحانی که در هفته جاری به آذربایجان شرقی سفر کرد، در اظهاراتی گفت: "من هیچ اطلاعی از تاریخ دقیق اصلاح نرخ بنزین و اجرای سهمیه بندی نداشتم و جمعه صبح مثل مردم متوجه اجرای این طرح شدم."

 

این سخنان آقای رئیس جمهور که توام با لبخند بود و در پشت دوربین صداوسیما در برابر تمامی ملت ایران زده شد، این سوال را در پی دارد که دقیقا آقای رییس جمهور از چه چیزی در کشور خبر دارند؟

 

لابد تیم آقای روحانی قطعی ناگهانی اینترنت، گرانی ناگهانی و چندبرابری اجناس پس از سه هزار تومانی شدن بنزین، جمعیت عظیم بیکاری جوانان، کوچک تر شدن سفره معیشتی مردم، سیاسی کاری مدیران و انتصابات جناحی، وضعیت نامناسب کارخانه ها، گران فروشی و احتکار تولید کنندگان خودرو و ... هم خبر ندارند!

 

نکته ای که در خصوص عملکرد دولت روحانی و نمایندگان آنان نیز در استان ها و به ویژه کُردستان مشهود است، این است که آقایان دولتی انگار خود را به اصطلاح به "کوچه علی چپ" زده اند و وقایع و مشکلات کشور را نمی بینند که اینگونه اظهار بی اطلاعی می کنند.

 

در روزهای گذشته نیز سد احسن علوی نماینده مردم کردستان در مجلس نیز از عملکرد دولتی ها در کُردستان گلایه کرده و گفته بود که حقیقتاً از عملکرد استاندار کردستان راضی نیستم.

 

وی گفته که گرچه مقصر این شرایط پیش‌ آمده در استان تنها استاندار نیست و به عملکرد همه مدیران نیز بر می‌گردد اما در کل اوضاع اقتصادی و عملکردها قابل قبول نیست.

 

انتهای پیام/

انتهای پیام/

Navayeabidar Telegram Channel


برچسب هـا :

روحانی دولت حسن روحانی اصلاح طلب

نظرات بینندگان :

      اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت نوای آبیدر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

-->