• نوای مردم، برای مردم
  • About People and For People
  • اولین سایت خبری مستقل شهرستان سنندج
  • Navayeabidar Local News Portal
تاریخ انتشار : پنجشنبه 7 آذر 1398 / 13:36   کد خبر : 5700   گروه : اقتصادی
مدیر شهرداری منطقه یک:

سه راه شیخان سنندج تعریض می شود

مدیر شهرداری منطقه یک سنندج گفت: عملیات اصلاح هندسی و تعریض 5/5 متری سه راه شیخان با هدف تسهیل در عبور و مرور وسایل نقلیه، کاهش و روان سازی ترافیک وبهسازی معابر در حال اجرا است.

مدیر شهرداری منطقه یک سنندج گفت: عملیات اصلاح هندسی و تعریض 5/5 متری سه راه شیخان با هدف تسهیل در عبور و مرور وسایل نقلیه، کاهش و روان سازی ترافیک وبهسازی معابر در حال اجرا است.

به گزارش نوای آبیدر، علیرضا کاظمی مدیر شهرداری منطقه یک سنندج با بیان اینکه انجام اصلاحات هندسی در سطح منطقه علاوه بر ایمن سازی نقاط حادثه خیز موجب کاهش وروانسازی ترافیک می شود، گفت: با توجه به مصوبه شورای ترافیک و طرح تفصیلی مدرسه ای در سه راه شیخان در حال احداث بود که عقب نشینی دیوار این مدرسه باعث پآزادسازی پیاده روشد.

 

وی از اجرای عملیات 5/5 متری تعریض و عملیات اصلاح هندسی در سه راه شیخان خبر داد و عنوان کرد: با هدف تسهیل در عبور و مرور وسایل نقلیه، کاهش و روان سازی ترافیک وبهسازی معابر  این طرح در حال اجرا است.

 

وی گفت: در همین راستا 500 متر پیاده رو سازی، 50 متر کانیوا و 100 متر آسفالت برای تکمیل اصلاح هندسی و تعریض مسیر سه راه شیخان در حال اجرا است.

 

مدیر شهرداری منطقه یک سنندج از دیگر اقدامات عمرانی در سطح منطقه  به اجرای 3500 متر بهسازی  و آسفالت محلات اسلام آباد اشاره نمود و گفت: با 580 تن آسفالت برخی از محلات اسلام آباد بهسازی شد.

 

انتهای پیام/

Navayeabidar Telegram Channel


برچسب هـا :

شهرداری سنندج تعریض محله شیخان خیابان

نظرات بینندگان :

      اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت نوای آبیدر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

-->