• نوای مردم، برای مردم
  • About People and For People
  • اولین سایت خبری مستقل شهرستان سنندج
  • Navayeabidar Local News Portal
تاریخ انتشار : چهارشنبه 6 آذر 1398 / 13:32   کد خبر : 5697   گروه : اقتصادی
جهت دریافت سهمیه سوخت تکمیلی؛

رانندگان سرویس مدارس کردستان در سامانه سپند ثبت نام كنند

رئیس سازمان حمل ونقل بار و مسافر شهرداری سنندج گفت: رانندگان سرویس مدارس جهت تخصیص سهمیه سوخت تکمیلی می توانند تا 10 آذر ماه فرصت دارند تا در سامانه سپند ثبت نام کنند.

رئیس سازمان حمل ونقل بار و مسافر شهرداری سنندج گفت: رانندگان سرویس مدارس جهت تخصیص سهمیه سوخت تکمیلی می توانند تا 10 آذر ماه فرصت دارند تا در سامانه سپند ثبت نام کنند.

به گزارش نوای آبیدر، امیر جمشیدنژاد رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری سنندج در گفتگو با خبرنگاران گفت: رانندگان سرویس مدارس در قالب آژانس، ون، اتوبوس و مینی بوس جهت تخصیص سهمیه سوخت تکمیلی می توانند از طریق درگاه شهرداری (سازمان حمل و نقل بار و مسافر)، از طریق شرکتهای مجاز و تایید شده توسط شهرداری در حوزه سرویس مدارس و دفاتر پیشخوان دولت  تا 10 آذر ماه فرصت دارند تا در سامانه سپند ثبت نام کنند.

 

وی  افزود: براساس پیگیری های صورت گرفته سهمیه مناسب برای خودروهای فعال در حوزه سرویس مدارس در قالب پرداخت مابه التفاوت قیمت سوخت تا سقف مشخص در دولت مصوب شده است.

 

وی عنوان کرد: برای تخصیص سهمیه به این گروه رانندگان مشمول باید با ثبت کامل مشخصات در سامانه ملی پایش ناوگان دانش آموزی «سپند» به آدرس اینترنتی www.irtusepand.ir نسبت به تکمیل فرآیند ثبت نام اقدام نمایند.

 

جمشیدنژاد اعلام کرد: رانندگان مشمول می توانند از طریق درگاه شهرداری (سازمان حمل و نقل بار و مسافر)، از طریق شرکتهای مجاز و تایید شده توسط شهرداری در حوزه سرویس مدارس و دفاتر پیشخوان دولت اقدام به ثبت نام کنند.

 

رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری سنندج افزود: شهرداری ها و سازمان ها باید تا تاریخ 10 آذر ماه سال جاری نسبت به ثبت نام، تکمیل و تایید اطلاعات رانندگان به منظور جمع بندی و تکمیل فهرست رانندگان مجاز در این حوزه اقدام کنند.

 

وی خاطرنشان کرد: برای ثبت نام در سامانه ثبت استعلام های فردی راننده شامل تایید صلاحیت و استعلام خودرویی نیز شامل معاینه فنی و مشخصات خودرویی امری لازم و ضروری است.

 

وی تصریح کرد: میزان سهمیه تعلق گرفته به سرویس مدارس تا سقف 120 لیتر برای خودروهای تک سوز و 80 لیتر برای خودروهای دوگانه سوز است.

 

رئیس سازمان حمل ونقل بار و مسافر شهرداری سنندج با توجه به محدودیت زمانی موجود و عدم امکان تمدید زمان اعلام شده، از رانندگان مجاز درخواست کرد که رانندگان سرویس مدارس ساماندهی شده در قالب شرکت، ون و آژانس های فعال در این حوزه به واحد تاکسیرانی و رانندگان اتوبوس و مینی بوس نیز به واحد اتوبوس رانی جهت انجام فرآیند ثبت نام مراجعه نمایند.

انتهای پیام/

Navayeabidar Telegram Channel


برچسب هـا :

بنزین شهرداری سنندج سهمیه سوخت سوخت

نظرات بینندگان :

      اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت نوای آبیدر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

-->