• نوای مردم، برای مردم
  • About People and For People
  • اولین سایت خبری مستقل شهرستان سنندج
  • Navayeabidar Local News Portal
تاریخ انتشار : شنبه 29 تیر 1398 / 08:39   کد خبر : 5616   گروه : اجتماعی
شهردار سنندج خبر داد:

مرکز مانیتورینگ کنترل ترافیک شهری سنندج تجهیز شد

شهردار سنندج گفت: با هدف  نظارت بر گره های ترافیکی در مناطق پرتردد شهری ،مدیریت بحران وهمچنین نظارت بر خدمات شهری مرکز مانیتورینگ ترافیک شهری  با هزینه 9میلیارد ریالی تجهیز شد.

شهردار سنندج گفت: با هدف نظارت بر گره های ترافیکی در مناطق پرتردد شهری ،مدیریت بحران وهمچنین نظارت بر خدمات شهری مرکز مانیتورینگ ترافیک شهری با هزینه 9میلیارد ریالی تجهیز شد.

به گزارش نوای آبیدر،شهردار سنندج در جمع خبرنگاران از تجهیز مرکز مانیتورینگ کنترل ترافیک شهری خبر داد.

شهردار سنندج اظهار داشت: از مباحث با اهمیت در حوزه مدیریت شهری حرکت به سمت هوشمندسازی است که راه اندازی مرکز کنترل ترافیک شهری در راستای دستیابی به شهر هوشمند از جمله این اقدامات است.

حشمت اله صیدی  بیان کرد :  راه اندازی مرکز مانیتورنیگ با هدف  بهره مندی از سیستم هوشمند و دوربین های ثبت تخلفات رانندگی در  سطح شهر به صورت الکترونیکی  در راستای کنترل بار ترافیکی و کاهش آمار تصادفات  بسیار حائز اهمیت است.

وی  از تجهیز مرکز مانیتورینگ کنترل ترافیک شهری  خبر داد و گفت : این مرکز با هزینه 9 میلیارد ریالی و از محل منابع  استانی تجهیز شده است.

 وی افزود : راه اندازی  مرکز مانیتورنیگ  در نظارت  بر ترافیک مناطق پرتردد شهری به ویژه هسته مرکزی، مدیریت بحران و نظارت بر خدمات شهری تاثیر بسزایی دارد.

وی تصریح کرد: از جمله قابلیتهای این مرکز می توان به ثبت تخلفات رانندگی به صورت سامانه های هوشمند ثبت تخلفات، ارسال تخلفات در بستر اینترانت ملی جهت اعمال قانون به سایت مرکزی راهورناجا و امکان پایش معابر به منظور بهره برداری های مختلف شامل ثبت تخلف، کنترل ترافیک و پایش معابر اشاره نمود.

صیدی بیان کرد: مرکز مانیتورنیگ ترافیک شهری دارای 21 مانیتوربا قابلیت پوشش 100 دوربین را دارد.

شهردار سنندج ابراز امیدواری نمود: با راه اندازی مرکز مانیتورینگ کنترل ترافیک شهری و رعایت قوانین از سوی شهروندان شاهد  بهبود وضعیت ترافیک شهر، کاهش آمار تصادفات و سوانح رانندگی باشیم.

 

Navayeabidar Telegram Channel


برچسب هـا :

مرکز مانیتورینگ سنندج

نظرات بینندگان :

      اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت نوای آبیدر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

-->