• نوای مردم، برای مردم
  • About People and For People
  • اولین سایت خبری مستقل شهرستان سنندج
  • Navayeabidar Local News Portal
تاریخ انتشار : چهارشنبه 29 خرداد 1398 / 07:56   کد خبر : 5597   گروه : اجتماعی
با هدف توسعه سرانه فضای سبز:

احداث فضای سبز در ورودی ننله سنندج

عملیات احداث 7 هزار مترمربع فضای سبز درمیدان ورودی  ناحیه منفصل شهری ننله در سنندج آغاز شد

عملیات احداث 7 هزار مترمربع فضای سبز درمیدان ورودی ناحیه منفصل شهری ننله در سنندج آغاز شد

به گزارش نوای آبیدر، مدیر شهرداری منطقه یک سنندج گفت: در راستای افزایش سرانه فضای سبز و زیبایی محیط میدان در حال احداث در ورودی ناحیه منفصل شهری ننله عملیات احداث 7 هزار مترمربع فضای سبز آغاز شد.

به گزارش ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سنندج: مدیر شهرداری منطقه یک سنندج در جمع خبرنگاران از آغاز عملیات احداث 7 هزار مترمربع فضای سبز واقع در ورودی ننله خبر داد.

مدیر شهرداری منطقه یک سنندج عنوان کرد: یکی از پروژ های عمران شهری که سالها به دلیل معارض تکمیل آن متوقف شده بود احداث میدان در ورودی ناحیه منفصل شهری ننله است.

آرش رخزادی بیان کرد : در راستای کاهش و روان سازی ترافیک و با هدف بازسازی مسیر و سهولت در دسترسی ساکنان  ناحیه منفصل شهری ننله  پس از رفع مشکل معارض عملیات اصلاح هندسی  واحداث میدان توسط معاونت فنی وزیر بنایی شهرداری سنندج مجداً آغاز شد.

وی گفت: در راستای تکمیل این طرح عمران شهری و افزایش سرانه فضای سبز و زیبایی محیط پیرامون  این میدان عملیات احداث فضای سبز آن در دستور کار این شهرداری قرار گرفت.

وی از آغاز عملیات احداث 7 هزار مترمربع فضای سبز  در میدان ورودی ناحیه منفصل شهری ننله خبر داد و بیان کرد: در راستای احداث فضای سبز در این میدان بالغ بر 700 سرویس خاکریزی صورت گرفته است.

وی افزود: عملیات تاسیسات فضای سبز و شبکه آبرسانی ( انجام لوله گذاری جهت تامین آب برای آبیاری فضای سبز ) نیز توسط منطقه انجام شده است.

مدیر شهرداری منطقه یک سنندج تصریح کرد: با  تکمیل این بلوار واحداث فضای سبز آن علاوه بر ساماندهی ترافیک در ورودی ناحیه منفصل شهری ننله  موجبات ارتقاء سطح سیما ومنظر ورودی سنندج – مریوان هم فراهم می شود.

 

برچسب هـا :

نظرات بینندگان :

      اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت نوای آبیدر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

-->