• نوای مردم، برای مردم
  • About People and For People
  • اولین سایت خبری مستقل شهرستان سنندج
  • Navayeabidar Local News Portal
تاریخ انتشار : دوشنبه 13 خرداد 1398 / 07:55   کد خبر : 5585   گروه : اجتماعی
شهرداری سنندج :

تمهیدات شهرداری برای زیارت کنندگان اهل قبور در دوشنبه آخر ماه مبارک رمضان

در راستای رفاه  حال زیارت کنندگان اهل قبور 54دستگاه اتوبوس، تاکسی، ون و مینی بوس جهت جابجایی شهروندان به آرامستان بهشت محمدی در دوشنبه آخرماه مبارک  رمضان  اختصاص یافته است

در راستای رفاه  حال زیارت کنندگان اهل قبور 54دستگاه اتوبوس، تاکسی، ون و مینی بوس جهت جابجایی شهروندان به آرامستان بهشت محمدی در دوشنبه آخرماه مبارک  رمضان  اختصاص یافته است

به گزارش نوای آبیدر، در راستای رفاه  حال زیارت کنندگان اهل قبور 54دستگاه اتوبوس، تاکسی، ون و مینی بوس جهت جابجایی شهروندان به آرامستان بهشت محمدی در دوشنبه آخرماه مبارک  رمضان  اختصاص یافته است.

به گزارش ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سنندج: تمهیدات ویژه جهت خدمت رسانی به زیارت کنندگان اهل قبور در دوشنه آخر رمضان  صورت گرفته است.

رییس سازمان آرامستانهای شهرداری سنندج عنوان کرد: هرساله در روزهای پایانی منتهی به عیدفطر  شاهد حضور شهروندان در آرامستان بهشت محمدی هستیم که همین امر باعث افزایش ترافیک در این مسیر خواهد شد.

توفیق سرفراز گفت: با توجه به اینکه آخرین دوشنبه ماه مبارک رمضان تعداد زیادی از شهروندان به آرامستان بهشت محمدی مراجعه نموده جلساتی با سازمان حمل و نقل بار و مسافر در راستای خدمت رسانی به شهروندان برگزار شد.

وی اظهار داشت: درب های ورودی آرامستان بهشت محمدی از ساعات اولیه ظهر دوشنبه  بسته شده و از عبور و مرور خودروهای شخصی به داخل محوطه آرامستان جلوگیری به عمل خواهد آمد.

 رئیس سازمان حمل ونقل بار و مسافر شهرداری سنندج  اعلام کرد: تعداد 54 دستگاه اتوبوس، تاکسی، ون و مینی بوس برای خدمت رسانی به زائران اهل قبور و با هدف کاهش بار ترافیکی و سهولت در عبور و مرور وسائط نقلیه اختصاص داده شده است.

جمشید نژاد افزود: ازاین تعداد 20 دستگاه تاکسی و 2 دستگاه ون در داخل محوطه به صورت رایگان اقدام به جابجایی  شهروندان خواهند نمود.

وی همچنین خاطرنشان کرد: تعداد 25 دستگاه اتوبوس در میدان انقلاب نیز مستقر و اقدام به انتقال شهروندان به سمت آرامستان بهشت محمدی می نمایند.

وی بیان کرد: دو دستگاه مینی بوس نیز در داخل محوطه بهشت محمدی مراجعه کنندگان را جابجا خواهد نمود.

رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سنندج  هم گفت:  یک اکیپ آتش نشانی نیز در داخل محوطه آرامستان به منظور پیشگیری از وقوع حوادث احتمالی نیز مستقر خواهند شد.

 

Navayeabidar Telegram Channel


برچسب هـا :

بهشت محمدی

نظرات بینندگان :

      اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت نوای آبیدر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

-->