• نوای مردم، برای مردم
  • About People and For People
  • اولین سایت خبری مستقل شهرستان سنندج
  • Navayeabidar Local News Portal
تاریخ انتشار : جمعه 10 خرداد 1398 / 12:08   کد خبر : 5582   گروه : سیاسی
راهپیمائی روز قدس در سنندج :

استقبال بی نظیر مردم سنندج از روز قدس + گزارش تصویری

بار دیگر ملت غیور کردستان، با حضور گسترده و پر شور در راهپیمایی روز قدس، به تمام مستکبران جهان به خصوص رژیم کودک کش اسرائیل، نشان دادند که همواره حامی جبهه مقاومت و طرفدار آزادی و آزادگی هستند.

بار دیگر ملت غیور کردستان، با حضور گسترده و پر شور در راهپیمایی روز قدس، به تمام مستکبران جهان به خصوص رژیم کودک کش اسرائیل، نشان دادند که همواره حامی جبهه مقاومت و طرفدار آزادی و آزادگی هستند.

به گزارش اختصاصی نوای آبیدر، فرمانده سپاه سنندج، ضمن اشاره به حضور حداکثری مردم شریف سنندج در راهپیمائی روز قدس، گفت : بار دیگر ملت غیور کردستان، با حضور گسترده و پر شور در راهپیمایی روز قدس، به تمام مستکبران جهان به خصوص رژیم کودک کش اسرائیل، نشان دادند که همواره حامی جبهه مقاومت و طرفدار آزادی و آزادگی هستند.

وی افزود : هیمنه و اعتبار ناچیز رژیم صهیونیستی، بیش از پیش فرو ریخته است چرا که ملت آگاه و بیدار مسلمان و آزاده ی ایران، به خصوص کردستان و سنندج، یک مشت محکم بر دهان استکبار کوبیده و به معامله ی قرن، نه گفته اند. معامله ای که توسط آمریکای فرصت طلب برای دوست همیشگی اش اسرائیل غاصب طراحی و تنظیم شده بود.

سرهنگ عسکری، با تقدیر از مردم همیشه در صحنه ی سنندج عنوان کرد : امروز مردم ما نشان دادند که، با برابری و اتحاد و همبستگی خود می توانند، قدرت های بزرگ نامشروع جهان را به سخره گرفته و نقشه های آنها را مانند گذشته، نقش بر آب کنند.


وی در انتها با اشاره به اینکه، بزودی قدس شریف به دامان پر مهر مسلمانان باز خواهد گشت، افزود : آرزوی هر مسلمان و هر ایرانی، آزادی قدس از چنگال رژیم نامشروع صهیونیستی است و این تنها با اتحاد میان مسلمانان و کشورهای منطقه میسر خواهد شد و با توجه به وعده ای ک مقام معظم رهبری، مبنی بر حذف اسرائیل طی 25 سال اتی از صحنه عالم هستی داده اند،این وعده در حال حاضر در شرف تحقق یافتن است.

 

از دیگر اتفاقات این مراسم در شهر سنندج ،حضور ماموستا رستمی نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری ، مرادنیا استاندار کردستان ، زارعی فرماندار سنندج و نمایندگان مجلس سنندج نظیر سید مهدی فرشادان و سید محمود علوی می باشد .

گزارش تصویری روز قدس :

 

 

 

 

 

 

 

Navayeabidar Telegram Channel


برچسب هـا :

روز قدس

نظرات بینندگان :

      اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت نوای آبیدر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

-->