• نوای مردم، برای مردم
  • About People and For People
  • اولین سایت خبری مستقل شهرستان سنندج
  • Navayeabidar Local News Portal
تاریخ انتشار : سه شنبه 7 خرداد 1398 / 13:22   کد خبر : 5579   گروه : سیاسی
ماموستا غفاری به مناسبت روز قدس گفت :

حضور در روز قدس باید فرای جناح ها و احزاب و مذاهب باشد/ مردم طنین انداز شعار القدس النا باشند.

امسال روز قدس روز حساسی است ، باید مشتی محکم تر بر دهان رژیم اشغالگر اسرائیل و هم پیمانانش زده بشود ، چرا که استکبار جهانی ایران اسلامی را که مظهر آزادگی و حمایت از انتفاضه و مقاومت است را به طریق مختلف اعم از اقتصادی و نظامی  تهدید کرده است

امسال روز قدس روز حساسی است ، باید مشتی محکم تر بر دهان رژیم اشغالگر اسرائیل و هم پیمانانش زده بشود ، چرا که استکبار جهانی ایران اسلامی را که مظهر آزادگی و حمایت از انتفاضه و مقاومت است را به طریق مختلف اعم از اقتصادی و نظامی تهدید کرده است

به گزارش اختصاصی خبرنگار نوای آبیدر، ماموستا غفاری از علمای برجسته اهل سنت استان کردستان، با اشاره به حساسیت روز قدس امسال ، گفت : امسال روز قدس، باید مشتی محکم تر بر دهان رژیم اشغالگر اسرائیل و هم پیمانانش زده شود ، چرا که استکبار جهانی، ایران اسلامی را که مظهر آزادگی و حمایت از انتفاضه و مقاومت است را ،به طریق مختلف اعم از اقتصادی و نظامی تهدید کرده است .

ماموستا غفاری افزود : تمامی ایرانیان و مسلمانان باید فارغ از هرگونه جناح بندی و تفاوت ها ، به صورت پر شور ،در راهپیمائی امسال شرکت کنند ، تا بار دیگر به دنیا نشان دهیم که ، ملت ایران جدای از کرد و لر و ترک و فارس بودن ، جدای از شیعه و سنی بودن ،باهم برادر و برابر هستند و یک صدا برای آزادی قدس فریاد خواهند زد .

وی با اشاره به تهدید های پوچ و تو خالی امریکا و متحدانش ، تصریح کرد : رژیم کودک کش غاصب ، خودش اعتراف کرده است که در برابر جنبش مقاومت حقیر است و روز جمعه ، باز هم با قدرت بیشتری  این را در وجودش احساس خواهد کرد.

ماموستا غفاری ضمن قدردانی از ملت همیشه در صحنه کردستان ، افزود : امسال باید همه با هم شعار القدس النا را بر خیابان ها طنین انداز کنیم ، این شعار محبوب امام راحل نیز بوده است و نشان می دهد که از دیر باز ملتی آزادی خواه بوده ایم و خواهیم ماند.

وی در ادامه گفت : امسال نیز مانند هر سال و حتی باشکوه تر ، ملت به صحنه خواهد امد و اتحاد همه ی مسلمانان را که مانند خاری بر چشم استکبار است ، به رخ جهانیان  خواهد کشاند. راهپیمائی روز قدس یک حرکت دینی است که بالاتر از مذاهب و یا جناح های اصول گرا یا اصلاح طلب ،در کشور مطرح می شود.

غفاری افزود : استقبال مردم کردستان از روز قدس، به علت وجود سه امتیاز در قلب ملت کورد است ، یکی مذهبی بودن ، دیگری اصالت کردی و دیگری نیز مرز نشین بودن مردان شریف کردستان است، که همواره در راه دفاع از میهن و ازادگی ، جان بر کف هستند.

وی در انتها با نقل حدیثی از پیامبر اکرم (ص) اذعان داشت  که : رسول خدا می فرمایند نماز خواندن در قدس 500 برابر برگزاری نماز در سایر نقاط جهان ، ثواب دارد . قدس مال مسلمانان است و به اغوش مسلمانان نیز باز خواهد گشت.

Navayeabidar Telegram Channel


برچسب هـا :

روز قدس

نظرات بینندگان :

      اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت نوای آبیدر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

-->