• نوای مردم، برای مردم
  • About People and For People
  • اولین سایت خبری مستقل شهرستان سنندج
  • Navayeabidar Local News Portal
تاریخ انتشار : پنجشنبه 2 خرداد 1398 / 11:46   کد خبر : 5575   گروه : اجتماعی
به مناسبت 3 خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر :

افتتاح 13 واحد مسکن محرومین در دوشان

مراسم نمادین افتتاح 13 واحد مسکن محرومین ، در روستای دوشان با حضور سردار مالکی ، فرمانده سپاه سنندج ،فرماندار سنندج ، مدیر کل کمیته امام خمینی (ره) و بخش دار مرکزی سنندج به انجام رسید .
حسن عسکری گفت : به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر ، این بار 13 واحد از طرح قرارگاه محرومیت زدایی به بهره برداری رسیده است. این طرح که 1000 واحد مسکونی را برای کل استان کردستان در نظر گرفته است که از این میزان 250 واحد به شهرستان سنندج اختصاص یافته است.

مراسم نمادین افتتاح 13 واحد مسکن محرومین ، در روستای دوشان با حضور سردار مالکی ، فرمانده سپاه سنندج ،فرماندار سنندج ، مدیر کل کمیته امام خمینی (ره) و بخش دار مرکزی سنندج به انجام رسید . حسن عسکری گفت : به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر ، این بار 13 واحد از طرح قرارگاه محرومیت زدایی به بهره برداری رسیده است. این طرح که 1000 واحد مسکونی را برای کل استان کردستان در نظر گرفته است که از این میزان 250 واحد به شهرستان سنندج اختصاص یافته است.

مراسم نمادین افتتاح 13 واحد مسکن محرومین ، در روستای دوشان با حضور مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس کردستان، فرمانده سپاه سنندج ،فرماندار سنندج ، مدیر کل کمیته امام خمینی (ره) و بخش دار مرکزی سنندج به انجام رسید .

فرمانده سپاه سنندج در گفتگو با خبرنگار نوای آبیدر ضمن اشاره به بهره برداری بیش از 250 واحد مسکن محرومین ، تا پایان سال 1399 ، عنوان کرد: به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر ، این بار 13 واحد از طرح قرارگاه محرومیت زدایی به بهره برداری رسیده است. این طرح 1000 واحد مسکونی را ،برای کل استان کردستان در نظر گرفته است که از این میزان 250 واحد به شهرستان سنندج اختصاص یافته است.

حسن عسکری تصریح کرد : طرح محرومیت زدایی سپاه پاسداران به طور مشترک با کمیته ی امداد امام خمینی (ره) در حال اجرا است و به طور میانگین برای هر واحد حدودا 35 میلیون تومان هزینه شده است. 

سرهنگ عسکری با اشاره به افتتاح 12 واحد دیگر تا انتهای خرداد ، عنوان کرد : 70 واحد مسکونی دیگر در دست احداث است که مجموعا تا انتهای سال 99 قادر به بهره برداری 250 واحد مسکونی از این طرح خواهیم بود. 

وی افزود : پراکندگی ساخت واحد های مسکونی در شهرستان سنندج به خوبی رعایت شده است و از روستای افراسیاب تا منطقه سیروان پراکندگی توزیع این واحد ها کاملا رعایت شده است . مسکن های فوق الذکر دارای متراژ 50 متر می باشند و به صورت تیپ در حال احداث هستند ، یعنی از طرح و نقشه ی مشترک برای تمامی واحد ها استفاده شده است.

حسن عسکری افزود : امروز به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر، 95 واحد دیگر در سطح کل استان کردستان به طور همزمان به بهره برداری رسید.

سرهنگ عسکری در انتها عنوان کرد : طرح مسکن محرومین شامل خانواده های تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره ) و افرادی که فاقد مسکن بوده اند ، می باشد.

برچسب هـا :

نظرات بینندگان :

      اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت نوای آبیدر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

-->