• نوای مردم، برای مردم
  • About People and For People
  • اولین سایت خبری مستقل شهرستان سنندج
  • Navayeabidar Local News Portal
تاریخ انتشار : پنجشنبه 26 اردیبهشت 1398 / 06:39   کد خبر : 5562   گروه : اجتماعی
مدیریت خانه جوان شهرستان سنندج:

جذب 400 جوان در خانه جوان سنندج

مدیریت خانه جوانان شهرستان سنندج گفت: در اندک مدت فعالیت خانه جوانان سنندج توانسته ایم 400 جوان را جذب و خوشبختانه با استقبال چشمگیری مواجهه بودیم.

مدیریت خانه جوانان شهرستان سنندج گفت: در اندک مدت فعالیت خانه جوانان سنندج توانسته ایم 400 جوان را جذب و خوشبختانه با استقبال چشمگیری مواجهه بودیم.

به گزارش نوای آبیدر و به نقل از برنا نیوز ، شادی مولانی در گفت و گویی خبری در کردستان در خصوص خانه جوان سنندج گفت: از ملزومات کلان برای هر سازمان مردم نهاد داشتن محلی برای برگزاری جلسات هماهنگی، امور اداری و تعامل بیشتر بین جوانان و مسئولان است که خانه جوانان مکانی برای برآورده شدن این اهداف است.

رئیس خانه جوانان سنندج عنوان کرد:  خانه جوانان شهرستان سنندج به صورت رسمی فعالیت خود را از تاریخ 18 فروردین سال جاری شروع کرد و براساس چارت و دستورالعمل سازمانی سه باشگاه مدیران جوان، پیشگامان جوان و سمن های جوان در آن مشغول به کار هستند.

او افزود: باشگاه مدیران جوان با مدیران جوان دستگاه ها یا افرادی که حوزه کاری آنان با جوانان است ارتباط می گیرند و جلسات و نشست ها هم اندیشی را به صورت مدائم برگزار می کنند که در نهایت مطالبات جوانان را به به مدیران مرتبط می رسانند.

مولانی گفت: باشگاه پیشگامان جوان مسئول شناسایی جوانان توانمند و مستعد است که در کمک رساندن به اهداف جوانان در حوزه ی کارآفرینی و اشتغال زایی فعالیت دارند.

مدیر خانه جوانان سنندج اظهار داشت: باشگاه سمن های جوان نیز برقراری و ارتباط کاری با تمامی سمن های جوانان را برعهده دارد که در زمینه هماهنگ کردن فعالیت ها و برنامه های سمن های جوانان ورود پیدا می کند.

او اشاره ای به فعالیت های اخیر خانه جوانان کرد و گفت: برگزاری چندین کارگاه توانمند سازی ویژه اعضای سازمان های مردم نهاد، برگزاری نشست های فرهنگی ادبی با عنوان معرفی کتاب و نقد و بررسی آن، برگزاری ایستگاه سلامت به مناسبت هفته جوان، برگزاری کارگاههای پیش از ازدواج، برگزاری مسابقه ی دارت ویژه ی جوانان، برگزاری جلسات هم اندیشی ویژه مسئولان و مدیران جوان با جوانان و درخواست مطالبات آنان از مسئولین و برگزاری جلسات و نشست های جوانان کار آفرین و نخبه و شناسایی این افراد از جمله فعالیت های اخیر خانه جوانان سنندج بوده است.

مولانی هدف از احداث خانه های جوانان را برپایی کانونی برای تبادل نظر و فعالیت های جوانان عنوان کرد و گفت: ایجاد بستری مناسب و سالم برای گذراندن اوقات فراغت و برپایی کلاس های آموزشی همچنین اقدامات و فعالیت هایی که جوانان با مشکل نبود فضا و مکان مواجهه هستند از جمله اهداف خانه های جوانان است.

مدیر خانه جوانان سنندج عنوان کرد: در اندک مدت فعالیت خانه جوانان سنندج توانسته ایم 400 جوان را جذب و خوشبختانه با استقبال چشمگیری مواجهه بودیم.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد که باهمکاری بیش از پیش ادارات بتوانیم خدمات بیشتری را در این مکان ارائه دهیم.

برچسب هـا :

نظرات بینندگان :

مهران پنجشنبه 26 اردیبهشت 1398 | 13:10 پاسخ

باسلام کاش از مسئول خانه جوانان میپرسیدین که افراد لازم جهت انجام امورات سازمانی رو ازچه طریقی وچه موقع استخدام کردن که کسی خبردارنشده؟

نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت نوای آبیدر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

-->