• نوای مردم، برای مردم
  • About People and For People
  • اولین سایت خبری مستقل شهرستان سنندج
  • Navayeabidar Local News Portal
تاریخ انتشار : سه شنبه 24 اردیبهشت 1398 / 13:32   کد خبر : 5559   گروه : کنگره 5400 شهید استان کُردستان
شهردار سنندج و رئیس کمیته تبلیغات وفضای سازی محیطی کنگره 5400 شهید استان کردستان خبر داد :

نصب المان شهدای 28 دی وسردیس برادران شهید شبلی در سنندج

شهردار سنندج و رئیس کمیته تبلیغات و فضای سازی محیطی کنگره 5400 شهید استان کردستان از طراحی المان شهدای 28 دی و سردیس برادران شهید شیلی  خبر داد و گفت :  این المان ها در زمان برگزاری کنگره 5400 شهید استان کردستان در ابتدای بلوار شبلی وبلوار شهدای 28 دی نصب و رونمایی می شود.

شهردار سنندج و رئیس کمیته تبلیغات و فضای سازی محیطی کنگره 5400 شهید استان کردستان از طراحی المان شهدای 28 دی و سردیس برادران شهید شیلی  خبر داد و گفت :  این المان ها در زمان برگزاری کنگره 5400 شهید استان کردستان در ابتدای بلوار شبلی وبلوار شهدای 28 دی نصب و رونمایی می شود.

به گزارش نوای آبیدر، واحد ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سنندج عنوان کرد: به مناسبت برگزاری کنگره 5400 شهید استان کردستان المان برادران شهید شبلی و شهدای 28 دی در سنندج رونمایی می شود.

 

شهردار سنندج و رئیس کمیته تبلیغات و فضای سازی محیطی کنگره 5400 شهید استان کردستان اظهار داشت :   کنگره 5400 شهید استان کردستان یکی از مهم ترین رویداهای فرهنگی و ارزشی که در سال جاری برگزار می شود .

حشمت اله صیدی بیان کرد :ترویج و انتقال فرهنگ ایثار ، حفظ و نشر آثار دفاع مقدس و شناخت سبک زندگی شهدا از جمله مهم ترین اهداف برگزاری کنگره شهدا است.

 

وی گفت : یکی از کمیته های بسیار حائز اهمیت در راستای برگزاری کنگره 5400 شهید استان کردستان کمیته تبلیغات و فضا سازی محیطی است که مسولیت آن برعهده شهرداری است.

 

حشمت اله صیدی عنوان کرد : چندین جلسه با حضور نمایندگان دستگاههای اجرایی در راستای فضاسازی مناسب سطح شهر های استان برگزار شده است.

 

وی عنوان کرد : برنامه های تدوین شده این کمیته در راستای تبلیغات و فضاسازی محیطی سطح شهر نظیر چاپ بنر ، استفاده از فضای سایت ها و کانال های مجازی ، نصب بنر و پوستر کنگره بر روی بیلبوردها ، پخش کلیپ برگزاری کنگره از طریق تلویزیون های شهری و همچنین درج شعار برگزاری کنگره برروی قبوض آب ، برق و گاز به تمامی دستگاههای اجرایی ابلاغ شده است.

 

حشمت اله صیدی با بیان اینکه دستگاه های اجرایی  و نهاد های مردمی و دولتی باید از تمامی ظرفیت ها و پتانسیل های خود در راستای تبلیغات و فضا سازی محیط اداری و سطح شهر اقدام کنند.

 

وی گفت : علاوه بر تبلیغات محیطی سطح شهر این شهرداری با همکاری سپاه بیت المقدس کردستان اقدام به طراحی المان جهت نصب در زمان برگزاری کنگره 5400 شهید استان کردستان نموده است.

 

وی از طراحی المان شهدای 28 دی و سردیس برادران شهید شبلی خبر داد و گفت : سردیس براداران شهید شبلی در ابعاد 5/1 درارتفاع 20/1 و المان شهدای 28 دی هم در ابعاد 20/1 در ارتفاع 5/2 طراحی شده است.

 

حشمت اله صیدی افزود :این دو المان در ابتدای بلوار شهید شبلی و بلوار شهدای 28 دی سنندج نصب و در ایام برگزاری کنگره این دو المان رونمایی می شود.

 

وی افزود : علاوه بر نصب این دو المان تندیس شهیده ناهید فاتحی کرجو به جای سردیس وی نصب خواهد شد.

 

شهردار سنندج و رئیس کمیته تبلیغات و فضاسازی محیطی کنگره 5400 شهید استان کردستان اعلام کرد : طراحی و چاپ تمبر این کنگره یکی دیگر از اقدامات این کمیته  است که با همکاری اداره پست انجام و در زمان برگزاری کنگره از تمبر یادبود این کنگره رونمایی می شود.

 

حشمت اله صیدی گفت : یکی دیگر از اقداما ت کمیته تبلیغات وفضاسازی کنگره 5400 شهید استان کردستان بحث نامگذاری معابر و اماکن بنام شهدای گرانقدر بومی استان است که در این راستا سپاه بیت المقدس باید پیشنهاد نامگذاری معابر بنام شهیدان را جمع بندی و جهت نامگذاری به دبیرخانه نامگذاری معابر شورای اسلامی شهر ارسال کنند.

 

وی ابراز امیدواری نمود : با تعامل وهمکاری و همچمین اجرایی نمودن مصوبات این کمیته بتوانیم بنحو احسن  فضای سطح شهر را مهیا برگزاری این رویداد مهم کنیم.

 

برچسب هـا :

نظرات بینندگان :

      اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت نوای آبیدر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

-->