• نوای مردم، برای مردم
  • About People and For People
  • اولین سایت خبری مستقل شهرستان سنندج
  • Navayeabidar Local News Portal
تاریخ انتشار : شنبه 21 اردیبهشت 1398 / 07:37   کد خبر : 5551   گروه : اجتماعی
مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری سنندج :

نام گذاری معابر و خیابان های سنندج با GIS

معابر و خیابانهای سطح شهر  سنندج از طریق نرم افزار GIS سیستم اطلاعات جغرافیایی نام گذاری می شود.

معابر و خیابانهای سطح شهر  سنندج از طریق نرم افزار GIS سیستم اطلاعات جغرافیایی نام گذاری می شود.

به گزارش خبرنگار نوای آبیدر، معابر و خیابانهای سطح شهر  سنندج از طریق نرم افزار GIS سیستم اطلاعات جغرافیایی نام گذاری می شود.

مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری سنندج  از نام گذاری معابر و خیابانهای سطح شهر با استفاده از نرم افزار GIS سیستم اطلاعات جغرافیایی خبر داد و گفت : دسترسی سریع و طبقه بندی اطلاعات مربوط به هر نقطه از سطح شهر در راستای تسهیل نام گذاری و اطلاعات معابر، میادین، کوچه ها و خیابانهای سطح شهر و نواحی منفصل شهری از مهم ترین اهداف اجرای این طرح است.

به گزارش ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سنندج: مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری سنندج در جمع خبرنگاران از نام گذاری معابر و خیابانهای سطح شهر خبر داد.

مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری سنندج گفت: نام گذاری معابر و خیابانها به منظور سهولت در دسترسی شهروندان و رعایت حقوق آنان با استفاده از سیستم اطلاعات جغرافیایی در دستور کار این سازمان قرار گرفت.

شرمین شریفی عنوان کرد: سیستم اطلاعات جغرافیایی GIS یک سیستم گسترده کامپیوتری برای مدیریت تجزیه و تحلیل اطلاعات مکانی بوده که قابلیت جمع آوری، ذخیره، تجزیه و تحلیل و نمایش اطلاعات جغرافیایی ( مکانی ) را دارد.

وی بیان کرد: دسترسی سریع و طبقه بندی اطلاعات مربوط به هر نقطه از سطح شهر در راستای تسهیل نام گذاری و اطلاعات معابر، میادین، کوچه ها و خیابانهای سطح شهر و نواحی منفصل شهری از مهم ترین اهداف اجرای این طرح است.

شریفی از اجرای طرح نام گذاری معابر و خیابانهای سطح شهر با استفاده از نرم افزار GIS سیستم اطلاعات جغرافیایی خبر داد و گفت: منطقه بندی سطح شهر در راستای بهبود اوضاع هر قسمت از شهر از لحاظ تجهیزات، فضاهای سبز، نقاط ترافیکی و مناطق مهم گردشگری، تاریخی و تفرجگاهها و همچنین هماهنگ نمودن و یکسان سازی تابلوهای محلات و معابر از دیگر اهداف اجرای این طرح است.

مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری سنندج ابراز امیدواری کرد: در آینده نزدیک با اتمام این پروژه اطلاعات جغرافیایی سطح شهر در دسترس تمامی ادارات و ارگانها قرار داده خواهد شد و تابلوهای نیز در کلیه معابر و خیابانهای اصلی و فرعی نصب خواهد شد.

برچسب هـا :

نظرات بینندگان :

      اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت نوای آبیدر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

-->