• نوای مردم، برای مردم
  • About People and For People
  • اولین سایت خبری مستقل شهرستان سنندج
  • Navayeabidar Local News Portal
تاریخ انتشار : سه شنبه 20 آذر 1397 / 08:27   کد خبر : 5535   گروه : سیاسی
شهردار سنندج :

تعامل و همکاری ادارات ، به نفع مردم است

شهردار سنندج در دیدار با فرمانده انتظامی استان کردستان گفت : تعامل و همکاری دستگاه های با یکدیگر موجبات رفع مشکلات سطح شهر را فراهم می نمایید ومردم از این تعامل و همکاری بیشترین نفع را می برند.

شهردار سنندج در دیدار با فرمانده انتظامی استان کردستان گفت : تعامل و همکاری دستگاه های با یکدیگر موجبات رفع مشکلات سطح شهر را فراهم می نمایید ومردم از این تعامل و همکاری بیشترین نفع را می برند.

به گزارش نوای آبیدر،شهردار سنندج در دیدار با فرمانده انتظامی استان کردستان گفت : تعامل و همکاری دستگاه های با یکدیگر موجبات رفع مشکلات سطح شهر را فراهم می نمایید ومردم از این تعامل و همکاری بیشترین نفع را می برند.

به گزارش ارتباطات وامور بین الملل شهرداری سنندج : شهردار و جمعی از مدیران شهرداری با فرمانده انتظامی استان کردستان دیدار کردند.

شهردار سنندج اظهار داشت : مردم همواره از دستگاه خدمات رسانی همچون شهرداری که بیشترین  وظایف را برعهده دارند انتظار خدمات رسانی مناسب و شایسته را دارند.

حشمت اله صیدی بیان کرد : شهرداری هم در راستای رفع مشکلات سطح به همکاری وتعامل  بسیاری ازدستگاههای اجرایی ازجمله نیروی انتظامی  نیازدارد.

وی با بیان اینکه مردم از تعامل و همکاری  بین دستگاههای اجرایی بیشترین نفع را می برند گفت : خوشبختانه در سالجاری و در سایه همکاری و حمایت نیروی انتظامی و دستگاه قضا توانستیم با جدیت با ساخت و ساز غیر مجاز که یکی از مشکلات سطح شهر است مقابله کنیم.

صیدی عنوان کرد : شهرداری با برنامه ریزی اصولی و مناسب گام بلندی را در جهت حل پدیده دستفروشی که سالها باعث نارضایتی شهروندان در سطح شهر شده برداشته است.

وی تاکید کرد : کلیات طرح ساماندهی دستفروشان تدوین شده و مجوزات لازم هم اخذ شده اما اجرای دقیق این طرح در گرو مشارکت وهمکاری دستفروشان ،شهروندان و نیروی انتظامی است.

شهردار سنندج  تاکید نمود : با همکاری و تعامل دو سویه نیروی انتظامی و شهرداری می توان بسیاری از معضلات سطح شهر را حل نمود.

فرمانده انتظامی استان کردستان هم در این دیدار اظهار داشت نقش دو نهاد همچون نیروی انتظامی و شهرداری در خدمات رسانی و امنیت سطح شهر انکار ناپذیر است چرا که این دو نهاد بصورت شبانه روزی فعالیت می کنند.

سردار علی آزادی بیان کرد: نیروی انتظامی همواره از طرحهای که موجبات انضباط اجتماعی را در سطح شهر فراهم نموده در کمال احترام به شهروندان حمایت خواهد نمود.

وی گفت : قطعاً نیروی انتظامی با تمامی دستگاهها و شهروندان در راستای رفع مشکلات و همچنین برنامه های که شور و نشاط را در جامعه به دنبال دارد همکاری و تعامل لازم را خواهد داشت.

 

انتهای پیام /

برچسب هـا :

نظرات بینندگان :

      اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت نوای آبیدر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

-->