• نوای مردم، برای مردم
  • About People and For People
  • اولین سایت خبری مستقل شهرستان سنندج
  • Navayeabidar Local News Portal
تاریخ انتشار : چهارشنبه 16 آبان 1397 / 10:10   کد خبر : 5509   گروه : اجتماعی
اختصاصی نوای آبیدر:

قطع درختان آبیدر !!!

تصویر منتشر شده در فضای مجازی در خصوص قطع درختان آبیدر مربوط به هرس درختان بوده است /درختی در مسیر اجرای پروژه عمرانی فاز 3 بلوار 24 متری آبیدر قطع نشده است.

تصویر منتشر شده در فضای مجازی در خصوص قطع درختان آبیدر مربوط به هرس درختان بوده است /درختی در مسیر اجرای پروژه عمرانی فاز 3 بلوار 24 متری آبیدر قطع نشده است.

به گزارش نوای آبیدر،معاون فنی و امور زیربنایی شهرداری سنندج  اعلام کرد: تصویر منتشر شده در فضای مجازی در خصوص قطع درختان آبیدر مربوط به هرس درختان بوده است /درختی در مسیر اجرای پروژه عمرانی فاز 3 بلوار 24 متری آبیدر قطع نشده است.

معاون فنی و امور زیربنایی شهرداری سنندج با بیان اینکه تصویر منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر قطع درختان کمربندی آبیدر مربوط به هرس درختان است گفت: هیچ درختی در مسیر اجرای پروژه عمرانی فاز 3 بلوار 24 متری کمربندی آبیدر قطع نشده است.

به گزارش ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سنندج: در پی انتشار تصویری در فضای مجازی مبنی بر قطع درختان مسیر اجرای پروژه 24 متری آبیدر معاون فنی و امور زیر بنایی توضیحاتی در این خصوص ارائه نمود.

معاون فنی و امور زیربنایی شهرداری سنندج اظهار داشت: در راستای کاهش و روانسازی ترافیک این شهرداری اردیبهشت امسال عملیات احداث فاز 2 بلوار 24 متری کمربندی آبیدر را آغاز نمود.

بهزاد ریحانی فرد بیان کرد: در راستای اجرای این پروژه عمرانی 60 اصل درخت در مسیر اجرای طرح بودند که برنامه ریزی لازم مبنی بر جابجایی آن صورت گرفته است.

وی گفت : با توجه به اینکه شاخ وبرگ در ختان در مسیر اجرای طرح بسیار حجیم بودند انتقال آن به مسیر دیگر بسیار مشکل بود.

ریحانی فرد عنوان کرد: تصمیم بر آن گرفته شده که ابتدا عملیات هرس این درختان انجام شود سپس نسبت به جابجایی آن اقدام شود.

وی افزود: روز گذشته تصویری در فضای مجای منتشر شده که درختان مسیر اجرای این طرح قطع شده که این تصویرمربوط به حمل شاخ و برگ در ختان هرس شده بوده است.

معاون فنی و امور زیربنایی شهرداری سنندج با بیان اینکه هیچ درختی در مسیر اجرای این طرح قطع نشده است اعلام کرد: در مرحله نخست تعدادی از درختان  که در مسیر اجرای این طرح جابجا شدند.

ریحانی فرد تاکید کرد: با توجه به اینکه عملیات هرس درختان در مسیر اجرای طرح اتمام یافته بزودی بصورت اصولی و فنی نسبت به جابجایی این درختان هم اقدام خواهد شد.

برچسب هـا :

نظرات بینندگان :

      اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت نوای آبیدر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

-->