• نوای مردم، برای مردم
  • About People and For People
  • اولین سایت خبری مستقل شهرستان سنندج
  • Navayeabidar Local News Portal
تاریخ انتشار : یکشنبه 6 آبان 1397 / 09:43   کد خبر : 5500   گروه : اجتماعی
اختصاصی نوای آبیدر

عملیات پلاک برداری شهرداری منطقه 3

مدیر اداره ممیزی املاک شهرداری سنندج خبرداد:اطلاعات 2هزار و 724 پلاک در حوزه شهرداری منطقه سه برداشت شد

مدیر اداره ممیزی املاک شهرداری سنندج خبرداد:اطلاعات 2هزار و 724 پلاک در حوزه شهرداری منطقه سه برداشت شد

به گزارش خبرنگار نوای آبیدر، مدیر اداره ممیزی املاک شهرداری سنندج اعلام کرد : از ابتدای سالجاری تاکنون  اطلاعات 2724 پلاک در قالب 4218 پرونده  در حوزه شهرداری منطقه سه برداشت شده است.

به گزارش ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سنندج:  اجرای طرح ممیزی املاک در حوزه شهرداری منطقه سه و ناحیه منفصل شهری حسن آباد در حال اجرا است.

مدیر اداره ممیزی املاک شهرداری سنندج گفت: مدیریت شهری برای انجام برنامه ریزی در زمینه مسائل مختلف شهری و توزیع و توسعه خدمات شهری نیازمند داشتن اطلاعات دقیق و به روز در زمینه املاک است.

قدرت الله سیف پناهی بیان کرد: به همین منظور و با هدف به روز رسانی  اطلاعات املاک سطح شهر طرح ممیزی املاک از اواخر سال 92 در دستور کار شهرداری سنندج قرار گرفت.

وی خاطرنشان کرد: طرح ممیزی املاک ابتدا در ناحیه منفصل شهری ننله با برداشت اطلاعات 2356 پلاک در قالب 2529 پرونده اجرا گردید.

وی افزود:  پس از ناحیه ننله  اجرای این طرح در ناحیه منفصل شهری نایسر نیزاجرا واطلاعات  14 هزار و 813 پلاک در قالب 15 هزار و 423 پرونده برداشت شد.

سیف پناهی عنوان کرد : پس از اتمام اجرای طرح میزی در این دو ناحیه منفصل اجرای این طرح در حوزه منطقه دو آغاز و اطلاعات 23 هزار و 335 پلاک هم با 31 هزار و 312 پرونده جمع آوری شد.

وی با اشاره به اینکه  اجرای طرح ممیزی املاک  در ناحیه منفصل شهری حسن آباد 85 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است،  اعلام کرد: در سال 96 اجرای این طرح  در ناحیه منفصل شهری حسن آباد در 4 حوزه فعالیت خود را شروع کرد و تاکنون  اطلاعات 5 هزار و  631 ملک  در قالب 5 هزار و 259  پروند برداشت شده است.

سیف پناهی تصریح کرد : از ابتدای سالجاری اجرای طرح ممیزی املاک در حوزه شهرداری منطقه سه آغازشده است.

وی با اشاره به اینکه اجرای این طرح در سطح شهرداری منطقه سه 15 درصد پیشرفت داشته است، تصریح کرد: تا کنون اطلاعات  2724 پلاک در قالب 4218 پرونده برداشت شده است.

مدیر اداره ممیزی املاک شهرداری سنندج در نهایت تاکید کرد: بر اساس برنامه ریزی صورت زمان اجرای این طرح در حوزه منطقه سه 28 ماه است.

برچسب هـا :

نظرات بینندگان :

      اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت نوای آبیدر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

-->