• نوای مردم، برای مردم
  • About People and For People
  • اولین سایت خبری مستقل شهرستان سنندج
  • Navayeabidar Local News Portal
تاریخ انتشار : چهارشنبه 2 آبان 1397 / 12:00   کد خبر : 5494   گروه : اجتماعی
اختصاصی نوای آبیدر/

به صدا در آمدن زنگ آب در مدارس كردستان

مدير عامل شركت آب و فاضلاب شهري استان كردستان گفت: دهمين جشنواره فراگير نخستين واژه  ويژه دانش آموزان آبان ماه با مشاركت شركت آبفا و آموزش و پرورش كردستان برگزار مي شود که در آن زنگ آب در مدارس به صدا در آمد.

مدير عامل شركت آب و فاضلاب شهري استان كردستان گفت: دهمين جشنواره فراگير نخستين واژه  ويژه دانش آموزان آبان ماه با مشاركت شركت آبفا و آموزش و پرورش كردستان برگزار مي شود که در آن زنگ آب در مدارس به صدا در آمد.

به گزارش نوای آبیدر،مدير عامل شركت آب و فاضلاب شهري استان كردستان گفت: دهمين جشنواره فراگير نخستين واژه  ويژه دانش آموزان آبان ماه با مشاركت شركت آبفا و آموزش و پرورش كردستان برگزار مي شود.

 محمد حسين محمدي افزود: دهمين جشنواره فراگيري نخستين واژه روز شنبه، نوزدهم آبان، در مدارس استان كردستان برگزار مي شود. وي به اهداف برگزاري اين جشنواره اشاره كرد و افزود: اين جشنواره اهدافي چون آموزش مديريت مصرف آب و روش هاي بهينه مصرف و نيز افزايش ميزان شناخت دانش آموزان از وضعيت منالع آب كشور را دنبال مي كند.

مدير عامل شركت آبفا استان كردستان ادامه داد: در جشنواره مذكور، بسته هاي آموزشي ميان دانش آموزان توزيع مي شود و نشست هم انديشي ميان اوليا و مربيان در خصوص اهداف جشنواره نيز برگزار مي شود.

محمدي ياد آور شد: جشنواره نخستين واژه در ١٠مدرسه ١٠شهر استان كردستان با حضور دانش آموزان و والدين آنها برگزار مي شود.

وي در ادامه سخنان خود بيان كرد: دليل نامگذاري جشنواره با عنوان نخستين واژه قرار گيري ٢ حرف <<آ>> و <<ب>> در ابتداي حروف الفباست و آب را به عنران اولين كلمه كه مايه حيات انسان است، به دانش آموزتن معرفي مي كند.


مدير عامل شركت آب و فاضلاب شهري استان كردستان گفت: اين جشنواره به روال سال هاي گذشته قرار است با حضور مسؤلان و مديران دستگاه هاي مختلف شهرستاني، امور آب و فاضلاب شهري، شهرداري و اعضاي شوراهاي شهر و اوليا و مربيان دانش آموزان به صورت همزمان برگزار شود.

 

انتهای پیام/

برچسب هـا :

نظرات بینندگان :

      اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت نوای آبیدر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

-->