• نوای مردم، برای مردم
  • About People and For People
  • اولین سایت خبری مستقل شهرستان سنندج
  • Navayeabidar Local News Portal
تاریخ انتشار : چهارشنبه 2 آبان 1397 / 09:40   کد خبر : 5493   گروه : اجتماعی
رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری سنندج:

ترمیم و بازسازی معابر پارک جنگلی آبیدر

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری سنندج از ترمیم و بازسازی معابر پارک جنگلی آبیدرخبر داد و اظهار داشت: علاوه بر ترمیم وبازسازی سنگ فرش معابر امیریه و امانیه ترمیم وهرس فضای سبز پارک جنگلی آبیدر هم بصورت ویژه در حال اجرا است.

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری سنندج از ترمیم و بازسازی معابر پارک جنگلی آبیدرخبر داد و اظهار داشت: علاوه بر ترمیم وبازسازی سنگ فرش معابر امیریه و امانیه ترمیم وهرس فضای سبز پارک جنگلی آبیدر هم بصورت ویژه در حال اجرا است.

به گزارش نوای آبیدر، رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری سنندج از ترمیم و بازسازی معابر پارک جنگلی آبیدر خبر داد و اظهار داشت: علاوه بر ترمیم و بازسازی سنگ فرش معابر امیریه و امانیه ترمیم و هرس فضای سبز پارک جنگلی آبیدر هم بصورت ویژه در حال اجرا است.

به گزارش ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سنندج: معابر پارکهای امیریه و امانیه ترمیم وبازسازی می شوند.

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری سنندج اظهار داشت: هرچقدر احداث فضاهای سبز در راستای ارتقاء سطح سیما و منظر در سطح شهر از اهمیت ویژه ای برخوردار است همان قدر هم  حفاظت و نگهداری از پارک و بوستانهای سطح شهر حائز اهمیت است.

مهندس شرمین شریفی بیان کرد: پارک جنگلی آبیدر مهم ترین تفرجگاه سطح شهراست که حفاظت و نگهداری و بازسازی آن از مهم ترین برنامه ها و اولویت های این سازمان است.

وی گفت: بسیاری از ابنیه و سنگ فرش پارک جنگلی آبیدر از جمله محموطه پارک امانیه دچار تخریب شده که امسال با انتخاب پیمانکار عملیات ترمیم و بازسازی آن در دستور کار این سازمان قرار گرفت.

وی از آغاز عملیات ترمیم، بهسازی و بازسازی پارکهای امیریه و امانیه خبر داد و بیان کرد: علاوه براین اقدامات ترمیم فضای سبز وهرس درختان پارک جنگلی آبیدر بصورت ویژه در حال اجرا است.

 مهندس شرمین خاطر نشان کرد: در راستای اجرای این طرح سکو ها و محل های نشیمن پارک امانیه شامل ایجاد فضا های نشیمن جدید با 450 متر مکعب بنای سنگی و یک هزار مترمربع کف فرش در حال احداث است.

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری سنندج در ادامه به ساماندهی و بازسازی دو عدد بوفه واقع در ورودی میدان حجاب اشاره کرد و گفت: احداث 200 مترمکعب بنای سنگی، 1500 مترمربع کف فرش و ترمیم پله های پارک، معابر و سکوهای نشیمن در حال تخریب پارک امیریه در حال اجرا است.

وی ابرازامیدواری نمود: با بهسازی وبازسازی معابر پارک جنگلی آبیدر بتوانیم  موجبات رضایتمندی شهروندان را فراهم نماییم.

برچسب هـا :

نظرات بینندگان :

      اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت نوای آبیدر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

-->