• نوای مردم، برای مردم
  • About People and For People
  • اولین سایت خبری مستقل شهرستان سنندج
  • Navayeabidar Local News Portal
تاریخ انتشار : دوشنبه 30 مهر 1397 / 16:22   کد خبر : 5490   گروه : اجتماعی
در شش ماهه نخست امسال :

103 متکدی در سنندج جمع آوری و ساماندهی شدند

به گزارش روابط عمومی شهرداری سنندج : در شش ماهه نخست امسال حداقل 103 متکدی از سطح شهر سنندج جمع آوری و ساماندهی شده اند .

به گزارش روابط عمومی شهرداری سنندج : در شش ماهه نخست امسال حداقل 103 متکدی از سطح شهر سنندج جمع آوری و ساماندهی شده اند .

به گزارش نوای آبیدر،مدیرمرکز جمع آوری و ساماندهی متکدیان  گفت : در شش ماهه نخست امسال 103 متکدی  در سطح شهر جمع آوری و ساماندهی شد که از این تعداد 56 نفر مرد و47 نفر زن بودند.

به گزارش ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سنندج: طرح جمع آوری و ساماندهی متکدیان  بصورت مستمر در سطح شهر  در حال اجرا است.

مدیر مرکز جمع آوری و ساماندهی متکدیان  شهرداری سنندج اظهار داشت : تکدی گری امروزه بعنوان یکی از مهم ترین  معضلات اجتماعی  در سطح شهرها باعث نارضایتی شهروندان است.

 صلاح الدین وکیلی بیان کرد : در راستای کاهش آسیب های اجتماعی شهرداری سنندج طبق سنوات گذشته نسبت به اجرای مستمر طرح جمع آوری و ساماندهی متکدیان  در سطح شهر اقدام می نماید.

وی از جمع آوری 103 متکدی در شش ماهه نخست امسال در  سطح شهر خبر داد و اظهار داشت: از این تعداد 56 نفر مرد و 47 نفر زن بودند.

وی اضافه کرد: پس از جمع آوری افراد متکدی تعداد 61 نفر از این تعداد با اخذ تعهد کتبی ملزم به ترک تکدی گری شدند.

 وکیلی افزود:  از این تعداد متکدی جمع آوری شده 17 نفر از شهرها و استانهای  دیگر وارد سنندج شده بودند که پس از جمع آوری و اخد تعهد به شهر ستانهای محل سکونتشان انتقال داده شدند.

وی ادامه داد: در شش ماهه نخست امسال 9 کودک متکدی هم جمع آوری شد که با بررسی و اخذ تعهد به خانواده هایشان تحویل داده شد.

وکیلی اعلام کرد:  دو نفر از متکدیان متخلف  هم به مراجع قضایی معرفی شدند و 5 نفر هم قبل از بررسی وضعیت آنها از مرکز متواری شدند.

مدیر مرکز جمع آوری وساماندهی متکدیان همچنین عنوان کرد : در شش ماهه نخست امسال 6 نفر افراد بی سرپناه در مرکز اسکان داده شد و 3 نفر هم پس از جمع آوری به مراکز درمانی انتقال داده شد.

برچسب هـا :

نظرات بینندگان :

      اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت نوای آبیدر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

-->