• نوای مردم، برای مردم
  • About People and For People
  • اولین سایت خبری مستقل شهرستان سنندج
  • Navayeabidar Local News Portal
تاریخ انتشار : چهارشنبه 18 مهر 1397 / 08:27   کد خبر : 5475   گروه : اجتماعی
به مناسبت هفته نیروی انتظامی :

تجلیل فرماندار سنندج از فرماندهان انتظامی ممتاز شهرستان سنندج

به مناسبت هفته نیروی انتظامی فرماندار شهرستان سنندج دکتر زارعی ، با جمعی از فرماندهان دیدار و از خدمات و زحمات شایسته افسران ارشد نیروی انتظامی شهرستان سنندج تقدیر کردند.

به مناسبت هفته نیروی انتظامی فرماندار شهرستان سنندج دکتر زارعی ، با جمعی از فرماندهان دیدار و از خدمات و زحمات شایسته افسران ارشد نیروی انتظامی شهرستان سنندج تقدیر کردند.

به گزارش خبرنگار نوای آبیدر، روز گذشته ،در مراسمی که در مرکز فرمانداری سنندج برگزار شد ، دکتر زارعی فرماندار سنندج با برخی از فرماندهان ارشد و ممتاز نیروی انتظامی شهرستان سنندج دیدار کردند .

دکتر زارعی گفت : فقط در این جمع های گرم و صمیمی می توان از زحمات و دستاورد های امنیتی نیروهای انتظامی شهرستان سنندج تقدیر و قدردانی کرد ، چراکه همه زحمات حفاظتی شهر سنندج بر عهده ی نیروی انتظامی عزیز است ، می بایست به نحو احسنت هفته ی نیروی انتظامی را ارج نهاد ،این مایه خوشحالی است که مردم روز افزون در حال اعتماد بیشتر به افسران خدوم نیروی انتظامی شهرستان سنندج می باشند، با تلاش هایی که نیروی انتظامی در راستای حفظ امنیت انجام میدهد ، به جرات می توان گفت که پر تلاش ترین کمک کار دولت ،نیروی انتظامی است.

وی افزود : در این شهر زندگی می کنیم و حضور خودمان را جدا از نیروی انتظامی نمی دانیم ، همچنین باید در صدد بود که کمبود ها و نیاز های نیروی انتظامی را نیز درک کنیم و سعی در رفع انها داشته باشیم.

فرماندار سنندج اظهار داشت: باتوجه به جمعیت سنندج در مقایسه با سایر شهرستان های استان کردستان ،بیش از 70 درصد جرائم در سنندج رخ می دهد که نشان از حجم کاری بالا و زحمت روز افزون برای نیروهای زحمت کش انتظامی است. به طور مثال بخشی از جرائم رخ داده اخیر شهرستان ،در منطقه منفصل شهری نایسر با جمعیتی حدودا 36 هزار نفر اتفاق افتاده است.

در ادامه دکتر زارعی افزود : بیش از پیش قدردان زحمات افسران و زحمتکشان نیروی انتظامی خواهیم بود و از درگاه ایزد منان بهترین ها را برایشان خواستاریم.

انتهای پیام

برچسب هـا :

نظرات بینندگان :

      اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت نوای آبیدر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

-->