• نوای مردم، برای مردم
  • About People and For People
  • اولین سایت خبری مستقل شهرستان سنندج
  • Navayeabidar Local News Portal
تاریخ انتشار : شنبه 14 مهر 1397 / 07:24   کد خبر : 5469   گروه : اقتصادی
معاون اداره‌کل حمل و نقل جاده‌ای کردستان:

950 برگه بارنامه در روز / مطالبات کامیون داران پیگیری می شود

معاون حمل و نقل اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کردستان اضافه کرد: پیگیر خواسته‌ها و تامین مطالبات رانندگان حمل و نقل عمومی از جمله کامیونداران در استان هستیم و حل مشکلات آنها در اولویت قرار گرفته است

معاون حمل و نقل اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کردستان اضافه کرد: پیگیر خواسته‌ها و تامین مطالبات رانندگان حمل و نقل عمومی از جمله کامیونداران در استان هستیم و حل مشکلات آنها در اولویت قرار گرفته است

سید عبدالرحمان حسینی در گفت‌وگویی خبری در سنندج گفت: در ماه‌های اخیر قیمت لاستیک، قطعات و روغن خودروهای سنگین افزایش داشته است که این مسئله فشار مضاعفی را به رانندگان تحمیل کرده است اما خوشبختانه تاکنون این مشکل در امر جابه‌جایی بار استان کردستان خللی ایجاد نکرده است.

معاون حمل و نقل اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کردستان افزود: در حال حاضر 6 هزار دستگاه در بخش ناوگان حمل و نقل باری و 2 هزار دستگاه در بخش ناوگان حمل و نقل مسافر در استان کردستان فعال است.

معاون حمل و نقل اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کردستان اضافه کرد: پیگیر خواسته‌ها و تامین مطالبات رانندگان حمل و نقل عمومی از جمله کامیونداران در استان هستیم و حل مشکلات آنها در اولویت قرار گرفته است.

وی گفت: بصورت منظم برآوردهای لازم در خصوص مشکلات و کمبودهای بخش حمل‌ونقل بار و مسافر جاده‌ای را به سازمان صنعت، معدن و تجارت که وظیفه تامین و نظارت بر قطعات را بر عهده دارد ارجاع داده‌ایم و آنها نیز در حال پیگیری برای تأمین لاستیک و قطعات این خودروها هستند.

 حسینی ادامه داد: همچنین در حال حاضر حدود 11 هزار نفر در بخش ناوگان حمل و نقل باری و 4 هزار نفر در بخش ناوگان حمل و نقل مسافر مشغول به فعالیت هستند.

حسینی تصریح کرد: هر چند در طول چند ماه اخیر به دلیل مشکلات موجود میزان حمل بار در کل کشور کاهش داشته است اما خوشبختانه در استان کردستان این کاهش خیلی کم بوده است به طوری که روزانه بصورت متوسط بیش از 950 برگه بارنامه در استان ثبت می‌شود که وضعیت قابل قبولی است.

معاون حمل و نقل اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کردستان به رانندگان توصیه کرد؛ راننده‌های عزیز صبور باشند و آرامش خود را حفظ کنند و بدانند اگر کمبود و افزایش قیمتی هم وجود دارد تمام ارگان‌های ذیربط با تمام توان در حال پیگیری و حل مشکلات موجود هستند البته خوشبختانه ناوگان حمل و نقل جاده‌ای تعامل، همراهی و همکاری خوبی با ما داشته‌اند که جای تشکر دارد.

برچسب هـا :

نظرات بینندگان :

عسل یکشنبه 15 مهر 1397 | 00:52 پاسخ

امیدواری به فکر این صنف زحمتکش واژه بدوش باشند کسانی که در سرما و گرما پی روزی حلال هستند با دستان پینه بسته وچهرهای افتاب سوخته خسته نباشی راننده ای قهرمان بی نام ونشان امیدوارم این موضوع هر چه سریعتر حل شود و آنندراج با امنیت کامل به جاده‌ها بازگردند همسرم خسته نباشی

همسر راننده یکشنبه 15 مهر 1397 | 01:02 پاسخ

همسرم خسته نباشی ما آسوده در خانه وتو به بیخوابی وزحمت فراوان امیدوارم مسولین بیشتر به فکر این قشر زحمت کش جامعه باشند

نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت نوای آبیدر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

-->