• نوای مردم، برای مردم
  • About People and For People
  • اولین سایت خبری مستقل شهرستان سنندج
  • Navayeabidar Local News Portal
تاریخ انتشار : سه شنبه 10 مهر 1397 / 09:31   کد خبر : 5463   گروه : اقتصادی
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس:

کمیسیون کشاورزی مجلس فردا به کردستان سفر می‌کند

نماینده مردم شهرستان‌های قروه و دهگلان گفت: فردا چهارشنبه اعضای کمیسیون کشاورزی مجلس با هدف بررسی مسائل و مشکلات بخش کشاورزی به کردستان سفر می‌کنند.

نماینده مردم شهرستان‌های قروه و دهگلان گفت: فردا چهارشنبه اعضای کمیسیون کشاورزی مجلس با هدف بررسی مسائل و مشکلات بخش کشاورزی به کردستان سفر می‌کنند.

علیمحمد مرادی در گفت‌وگویی خبری در سنندج اظهار کرد: بنا به درخواست بنده، کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی برای بررسی مسائل و مشکلات حوزه کشاورزی استان و خاصتا دو شهرستان قروه و دهگلان فردا چهارشنبه به کردستان سفر می‌کند.

عضو کمیسیون‌های کشاورزی و اصل نود مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در این سفر، وضعیت اشتغال بخش کشاورزی، اعتبارات، معوقات و تسهیلات بانکی، بحث تخصیص آب کشاورزی، صنایع تکمیلی و تبدیلی استان مورد بررسی قرار می‌گیرد.

وی گفت: به دلیل اینکه شهرستان‌های قروه و دهگلان قطب کشاورزی استان کردستان محسوب می‌شود تعدادی از اعضای کمیسیون به این دو شهرستان سفر خواهد کرد.

به گفته مرادی، یکی از معاونین وزیر جهاد کشاورزی و یکی از معاونین وزیر نیرو، اعضای کمیسیون کشاورزی در سفر به کردستان را همراهی می‌کنند.

 

برچسب هـا :

نظرات بینندگان :

      اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت نوای آبیدر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

-->