• نوای مردم، برای مردم
  • About People and For People
  • اولین سایت خبری مستقل شهرستان سنندج
  • Navayeabidar Local News Portal
تاریخ انتشار : چهارشنبه 4 مهر 1397 / 15:50   کد خبر : 5452   گروه : سیاسی
امام جمعه موقت سنندج :

این ملت نهضت حسینی دارد؛مدافع حرم دارد

امام جمعه موقت سنندج گفت :این ملت عزیز نهضت حسيني دارد، مدافع حرم دارد. مردم ما سختی ها را تجربه و تحمل می کنند، اما با رهبرشان به میدان آمده و تا آخرين لحظه  به دنبال دفاع از ایران اسلامی هستند.

امام جمعه موقت سنندج گفت :این ملت عزیز نهضت حسيني دارد، مدافع حرم دارد. مردم ما سختی ها را تجربه و تحمل می کنند، اما با رهبرشان به میدان آمده و تا آخرين لحظه به دنبال دفاع از ایران اسلامی هستند.

به گزارش نوای آبیدر

ماموستا سید احسن حسینی درمراسم ختم بزرگداشت شهدای حادثه تروریستی اهواز که در مسجد جامع سنندج برگزار شد، گفت : این حادثه تلخ را محکوم میکنیم و از سربازان گمنام امام زمان (عج) تقاضا داریم که با این تروریستها برخورده کرده و آنها را به سزای اعمالشان برسانند.
وی افزود : ما به دشمنان خارجی و داخلی انقلاب مخصوصا ترامپ سبک سر، ناتنیاهو جنایتکار و بن سلمان نشان خواهیم داد که سرنوشت شما مانند صدام و صدامیان است و عاقبت به شر هستید.مردم ما سختی ها را تجربه و تحمل می کنند، اما با رهبرشان به میدان آمده و تا آخرين لحظه  به دنبال دفاع از ایران اسلامی هستند.
امام جمعه موقت سنندج اظهار داشت: اطاعت از مقام معظم رهبری و همچنین حمایت از خون شهیدان باعث سربلندی و عزت ملت ایران اسلامی خواهد بود.

برچسب هـا :

نظرات بینندگان :

      اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت نوای آبیدر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

-->