• نوای مردم، برای مردم
  • About People and For People
  • اولین سایت خبری مستقل شهرستان سنندج
  • Navayeabidar Local News Portal
تاریخ انتشار : دوشنبه 7 اسفند 1396 / 08:48   کد خبر : 5429   گروه : اقتصادی

بازدید معاون عمرانی استاندار کُردستان از پروژه خاک خورده اتصال بلوار کُردستان به جاده ساحلی

معاون عمرانی استاندار کُردستان بهمراه شهردار سنندج از پروژه اتصال بلوار کُردستان به جاده ساحلی سنندج بازدید کرد.

معاون عمرانی استاندار کُردستان بهمراه شهردار سنندج از پروژه اتصال بلوار کُردستان به جاده ساحلی سنندج بازدید کرد.

به گزارش نوای آبیدر، چند سالی است که بلوار کُردستان در بخش نهایی خود متوقف شده است؛ بلوار کُردستان از وسط شهر سنندج عبور می‌کند و شهر را به دو قسمت شمالی و جنبوی تقسیم می‌کند اما این پروژه مهم شهری در قسمت پایانی خود که منتهی به جاده ساحلی می‌شود متوقف شده است.

 

شهرداران بسیار وعده اتمام آن را به شهروندان دادند اما متاسفانه کمترین کار برای اتمام آن صورت گرفت و گرد فراموشی مسئولین و دستگاه‌های اجرایی روز به روز بر سیمای این پروژه بیشتر مشهود می‌شود.

 

بلوار کُردستان در شهر سنندج از جمله پروژه‌های عمرانی موفق دردهه 70 شمسی بود که توانست شاهراهی جدید در هسته مرکزی شهر برای سهولت تردد خودروها ایجاد کند و اکنون نیازمند توسعه بیشتر جهت تخلیه ترافیک شهر است.

 

با تحقیقات میدانی نوای آبیدر این مهم مشخص شد که یکی از موانع پیش روی این طرح بزرگ شهری، مسئله ساده جمع آوری آب‌های سطحی این مسیر – به دلیل وجود فاضلاب اصلی شهر – است که تا لحظه نگارش این گزارش، این مهم به اتمام نرسیده است.

 

 با عبور از این منطقه و به دلیل مجاورت بسیار نزدیک با درب ورودی بیمارستان توحید سنندج، بوی نامطبوع فاضلاب به مشام می‌رسد که در شان یک مکان پزشکی و درمانی نیست.

 

نوای آبیدر - پروژه اتصال بلوار کُردستان به جاده ساحلی در سنندج

 

 با نگاهی به تابلوی نصب شده در این پروژه، وظیفه جمع آوری آب های سطحی موجود در مسیر این پروژه بر عهده شرکت آب و فاضلاب شهری قید شده و شهرداری نیز بر این قضیه تاکید دارد که در صورت حل این مشکل، پروژه در کمترین زمان ادامه خواهد یافت.

 

تابستان سال 94، محمد صدیق فتحی، معاون وقت عمرانی شهرداری سنندج در جریان بازدید خبرنگاران و اصحاب رسانه از این پروژه شهری با گلایه از آبفا گفته بود که مشکل اصلی این پروژه را عدم پوشش کانال فاضلاب توسط شرکت آب و فاضلاب است.

 

حال با گذشت 2 سال از این گفته‌ها، امیر قادری معاون عمرانی استانداری کُردستان از این پروژه بازدید بعمل آورده است.

 

روابط عمومی استانداری کُردستان در این خصوص نوشته که با توجه به تجهیز کارگاهی که در این پروژه توسط پیمانکار انجام گرفته است، مقرر شد به محض مساعد شدن شرایط جوی، شرکت آبفا و شهرداری در خصوص پوشش دال بتونی و تأمین دسترسی بیمارستان توحید اقدام کنند و ادامه پروژه بلوار کردستان و اتصال به جاده ساحلی انجام شود.

 

امید است این پروژه بزرگ شهری که نقشی بسزا در کاهش بار ترافیکی شهر دارد در آینده‌ای نزدیک اتمام شود تا شاهد عملی شدن بخشی از وعده‌های مسئولین باشیم.

 

انتهای پیام/

Navayeabidar Telegram Channel


برچسب هـا :

بلوار کُردستان پروژه بلوار کُردستان پروژه‌ های عمرانی کُردستان پروژه بهمن مرادنیا

نظرات بینندگان :

رضائی دوشنبه 7 اسفند 1396 | 09:02 پاسخ

معاونت محترم عمرانی خیلی ضعیف عمل میکنند متاسفانه از زمانی که به این پست رسیده اند فقط ژست تلاش وخدمت به خود میگیرند.یکی از انها تبدیل پیاده راه فردوسی است که هر6ماه یکبار از آن حرف میزند.

پزوژه ای با مدیزیت جناب معاون دوشنبه 7 اسفند 1396 | 20:43 پاسخ

یک بازدید دیگز توسط جناب معاون. کاش افاضات ایشان را نیز درج می فرمودید تا ما بیشتر مستفیذ شویم چون کلا گفته های جناب معاون جالب است و اگر الان مجله ی گل آقا همچنان چاپ می شد، \\r\\nمطالب **** فراوانی در مورد ایشان چاپ می کرد.

دلواپس سه شنبه 8 اسفند 1396 | 22:43 پاسخ

ژست این افراد رو به دوربین بسیار تماشایی است. تا کنون مسئولین زیادی در آن مکان عکس گرفته اند ولی اگر به بک گراند عکس بالا دقت کنید از ۲۰ سال قبل تا کنون هیچ کاری اتجام نشده و فاضلاب همچنان جاری است.

شاملو پنجشنبه 10 اسفند 1396 | 15:00 پاسخ

در پاسخ به رضایی و تمرین بیشتر املا
تخریب و کینه با منتقد بودن خیلی فاصله دارد
وضعیت بودجه را همه می دانیم ولی بعضی هاتخریب را دوست دارند چون به علت از دست دادن پستشان کینه به دل گرفته اند.
هر پروژه ای با پول پیش می رود

کوردی 1 جمعه 11 اسفند 1396 | 19:51 پاسخ

استاندار ، معاونت عمرانی استاندلری ، آب و فاضلاب و شهرداری بسه دیگه وعده و عید توخالی! درست کنید دیگه، این بلوار نقش اساسی در تسهیل عبور و مرور و بار ترافیکی و آسایش شهروندان دارد تورو بخدا درست کنید بیشتر از این عکس و گزارش توخالی تهیه نفرمائید

نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت نوای آبیدر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

-->