• نوای مردم، برای مردم
  • About People and For People
  • اولین سایت خبری مستقل شهرستان سنندج
  • Navayeabidar Local News Portal
تاریخ انتشار : چهارشنبه 18 بهمن 1396 / 14:38   کد خبر : 5410   گروه : اجتماعی

«آرش رخزادی» شهردار منطقه یک سنندج شد/صیدی: نیازمند درآمد در شهرداری هستیم

شهردار سنندج طی مراسمی، مهندس آرش رخزادی را بعنوان شهردار منطقه یک سنندج منصوب کرد.

شهردار سنندج طی مراسمی، مهندس آرش رخزادی را بعنوان شهردار منطقه یک سنندج منصوب کرد.

به گزارش نوای آبیدر، "حشمت صیدی" شهردار سنندج صبح روز چهارشنبه در مراسم انتصاب آرش رخزادی، مدیر شهرداری منطقه یک سنندج گفت: بیشترین خدمات شهرداریها در حوزه شهرداری مناطق صورت می پزیرد که شهرداری مناطق نیز  می توانند با عملکرد مثبت در راستای رضایتمندی شهروندان اقدام نمایند.


وی اظهار کرد: بیشتر سطح شهرداری منطقه یک دارای بافت حاشیه ای و فرسوده است که وضعیت توپوگرافی این منطقه هم باعث شده که روند خدمات رسانی در این منطقه با کندی صورت پذیرد.


شهردار سنندج افزود: معضل ترافیک یکی از مهم ترین مشکلات مناطق حاشیه ای سطح شهر است که شهرداری در راستای رفع این مشکل باید طبق نقشه طرح تفصیلی اقدامات مناسبی در جهت ایجاد معابر و دسترسی های جدید اقدام نماید.


صیدی با بیان اینکه خدمات رسانی شایسته و رفع مشکلات سطح شهر در گرو ایجاد منابع درآمد است؛ تاکید کرد: مدیران شهرداری مناطق باید با استفاده از ظرفیت های قانونی در راستای ایجاد منابع درآمدی تلاش دو چندانی داشته باشند.


وی افزود: جلوگیری از ساخت و ساز غیر مجاز، بهسازی و اسفالت معابر، تسریع و تسهیل در روند صدور پروانه ساختمانی، تکریم شهروندان و همچنین پیگیری و اجرای احکام کمیسیون ماده صد از جمله مواردی است که مدیران و کارکنان شهرداری مناطق باید بصورت ویژه در دستور کار خود قرار دهند.


صیدی تاکید کرد: عملکرد شهرداری باید بگونه ای باشد که شهروندان برای پرداخت عوارض و سایر خدمات  رضایتمندی لازم را داشته باشند.


وی از زحمات شبانه روزی مهندس سیف پناهی تقدیر و تشکر نمود و مهندس آرش رخزادی را بعنوان سرپرست شهرداری منطقه یک سنندج معرفی نمود.


مهندس آرش رخزادی دارای مدرک تحصیلی کارشناسی عمران و کارشناسی ارشد در رشته مدیریت استراتژیک است و از سوابق قبلی وی می توان به ناظر پروژه های اداره کل نوسازی مدارس، راه وترابری و شهرداری سنندج، مدیر شهرداری مناطق یک و سه سنندج به مدت بیش از 6 سال و مدیر عامل سازمان بهسازی و نوسازی شهرداری و معاون خدمات شهری شهرداری سنندج اشاره نمود.

 

انتهای پیام/

Navayeabidar Telegram Channel


برچسب هـا :

آرش رخزادی شهرداری منطقه یک سنندج

نظرات بینندگان :

      اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت نوای آبیدر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

-->