• نوای مردم، برای مردم
  • About People and For People
  • اولین سایت خبری مستقل شهرستان سنندج
  • Navayeabidar Local News Portal
تاریخ انتشار : شنبه 14 بهمن 1396 / 09:41   کد خبر : 5403   گروه : حوادث

حادثه در جاده ساحلی سنندج/مصدوم شدن 2 شهروند در واژگونی خودرو

مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی آتش نشانی سنندج از واژگونی خودور سواری تندر 90 در جاده ساحلی خبر داد و گفت: در این حادثه دونفر بشدت مصدوم شدند.

مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی آتش نشانی سنندج از واژگونی خودور سواری تندر 90 در جاده ساحلی خبر داد و گفت: در این حادثه دونفر بشدت مصدوم شدند.

به گزارش نوای آبیدر، "رامین اسدنژاد" مدیر عامل سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری سنندج اظهار داشت: ظهر روز جمعه یک دستگاه خودرو سواری تندر 90 در مسیر جاده ساحلی واژگون شده و از جاده منحرف شد.


وی اظهار کرد: پس از تماس شهروندان با سامانه 125 این سازمان نیروهای امدادی جهت یاری رساندن به سرنشینان این خودرو به ایستگاه 2 و4 این سازمان  به محل حادثه اعزام شدند.


وی گفت: متاسافانه این خودرو سواری از جاده منحرف شده و سرنشینان آن هم در داخل خودرو گیر کرده بودند.


اسدنژاد افزود: دو نفر سرنشین این خودور سواری بودند که نیروهای امدادی این سازمان توانستند آنها را داخل خودرو بیرون بکشند.


وی عنوان کرد: متاسفانه حال راننده این خودرو بسیار بد بود و سرنشین بغل دست راننده هم دچار جراحاتی شده بود.


مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سنندج گفت: دو نفر مصدوم این تصادف وحشتناک توسط نیروهای 115 به مراکز درمانی انتقال داده شدند.

 

نوای آبیدر - واژگونی خودروی ال 90 در جاده ساحلی سنندج

Navayeabidar Telegram Channel


برچسب هـا :

جاده ساحلی سنندج حادثه تصادف درون شهری واژگونی خودرو

نظرات بینندگان :

در کنار جاده ساحلی مضحک شنبه 14 بهمن 1396 | 16:28 پاسخ

از تصادف که متاسفم ولی نامگذاری جاده ساحلی مضحک و بلوار ساحلی مسخره نشان از بی درایتی مسئولین گذشته و حال است . مثل اینکه جاده ساحلی سنندج به اقیانوس ارام و یا اقیانوس اطلس و یا خلیج فارس و یا دریای خزر و یا سد گاوشان و یا به رودخانه سیروان وصل است که جاده ساحلی و بلوار ساحلی نامگذاری کرده اند . جاده ساحلی سنندج دره ای است که مدفوع و ادرار 700 هزار نفر به انجا در اثر نبود فاضلاب و بدلیل سرازیری سنندج به انجا می ریزد و تا 30 کیلیومتری جاده سنندج به کامیاران امتداد دارد و از کود انسانی این جاده زرد الوی 5 برابری زرد الوی دیگر نقاط به ثمر می نشیند و توت فرنگی و گلابی و دیگر میوه جات بشدت رشد و قرمز می شوند . بنگاهدار و مردم نیز عقلشان به چشمشان است و زردالو و میوه بزرگ حاصله از کود انسانی را ترجیح می دهند . ان کسی که مسئول غیر بومی است اگر نداند جاده ساحلی مدفوع 700 هزار نفر است اشکالی ندارد چون با یک چمدان امده ریاستش تمام شود تشریف می برد ولی مسدوئلین بومی که اباء اجدادا در سنندج زندگی کرده اند چطور مدفوع خانه را تشخیص نداده اند؟ خب بروند در تابستان در انجا شنا کنند و از میوه های بزرگ جاده کامیاران تناول فرمایند . در تعجبم اداره بهداشت مغازه ها را می گردد مبادا یک بیسکویت تاریخ گذشته در مغازه باشد که کار درستی است ولی فاجعه مدفوع خانه را ساحلی نامگذاری کردن برایشان مهم نیست دلمان خوش است شورای شهر و نماینده و مقام مسدئول و دانشگاه و پزشک داریم

نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت نوای آبیدر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

-->