• نوای مردم، برای مردم
  • About People and For People
  • اولین سایت خبری مستقل شهرستان سنندج
  • Navayeabidar Local News Portal
تاریخ انتشار : یکشنبه 1 بهمن 1396 / 13:12   کد خبر : 5389   گروه : اجتماعی

فداکاری از جنس اعتماد؛ کارگر شهرداری سنندج کیف اسناد و چندین چک را به صاحبش بازگرداند

یدالله ناصری کارگر واحد فضای سبز شهرداری منطقه سه در حین خدمت کیف حاوی مدارک  اسناد باارزشی نظیر چند فقره چک حامل، سند منزل مسکونی ، کارت عابر بانک، گذرنامه، شناسنامه و کارت مالی را پیدا کرد و به صاحب اش بازگرداند.

یدالله ناصری کارگر واحد فضای سبز شهرداری منطقه سه در حین خدمت کیف حاوی مدارک  اسناد باارزشی نظیر چند فقره چک حامل، سند منزل مسکونی ، کارت عابر بانک، گذرنامه، شناسنامه و کارت مالی را پیدا کرد و به صاحب اش بازگرداند.

به گزارش نوای آبیدر، یدالله ناصری کارگر خدماتی واحد فضای سبز شهرداری منطقه سه در حین خدمت در داخل پارک یک کیف حاوی مدارک و اسناد مهمی را پیدا می‌کند.


در داخل این کیف مدارکی نظیر چندین فقره چک حامل، چند عدد کارت عابر بانک، گذرنامه، سند منزل مسکونی، شناسنامه و کارت ملی بود.


این کارگر خدوم و امانت دار با پیگیری فراوان توانست صاحب این کیف را پیداکرده و امروز در حضور شهردار سنندج این کیف را به صاحب اش بازگرداند.


شهردار سنندج از اقدام خداپسندانه این کارگر خدویم و زحمتکش شهرداری تقدیر و تشکر نمود و گفت: شاخص‌های همچون نظم، صداقت، امانت‌داری،خدمت صادقانه و تکریم شهروندان از مهم‌ترین خصایص بارز کارکنان و گارگران نمونه است.


صیدی بیان کرد: از اینکه کارکنان خدوم و زحمتکش شهرداری با ارائه خدمات صادقانه موجبات رضایتمندی شهروندان را فراهم می‌نمایند جای بسی خوشحالی است و اقدام صادقانه این همکار در بازگرداندن کیف حای اسناد و مدارک مالی به یکی از شهروندان نشان از امانت‌داری و قابل‌ اعتماد بودن نیروهای خدوم و زحمتکش شهرداری است.


وی گفت: شاید این همکار خدوم و زحمتکش شهرداری دارای مشکلات مالی باشند اما هیچ‌گاه در دچار وسوسه نشده و با اقدام قابل‌تحسین خود باعث سربلندی نام شهرداری و همچنین باعث شد که این شهروند هم دچار گرفتاری و دردسر نشود.


در پایان شهردار سنندج به‌پاس صداقت و امانت داری از این همکار نمونه با اهداء لوح تقدیر و هدایا از وی تقدیر به عمل آورد.

 

انتهای پیام/

Navayeabidar Telegram Channel


برچسب هـا :

یدالله ناصری; شهرداری سنندج; امانت داری

نظرات بینندگان :

      اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت نوای آبیدر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

-->