• نوای مردم، برای مردم
  • About People and For People
  • اولین سایت خبری مستقل شهرستان سنندج
  • Navayeabidar Local News Portal
تاریخ انتشار : دوشنبه 18 دی 1396 / 10:51   کد خبر : 5374   گروه : اقتصادی
در دیدار شهردار سنندج با مدیرکل دیوان محاسبات مطرح شد؛

متوصل شدن شهرداری سنندج به دیوان محاسبات در وصول مطالبات/شهردار: با مشکل مالی روبرو هستیم

شهردار سنندج در دیدار مدیرکل دیوان محاسبات گفت: متأسفانه اغلب شهرداری‌های کشور به دلیل عدم درآمد پایدار و همچنین  رکود بخش ساخت‌وساز با مشکلات مالی روبه‌رو هستند.

شهردار سنندج در دیدار مدیرکل دیوان محاسبات گفت: متأسفانه اغلب شهرداری‌های کشور به دلیل عدم درآمد پایدار و همچنین  رکود بخش ساخت‌وساز با مشکلات مالی روبه‌رو هستند.

به گزارش نوای آبیدر، "حشمت اله صیدی" شهردار سنندج در دیدار با مدیرکل دیوان محاسبات استان کُردستان گفت: شهرداری سنندج هم به برخی از ادارت و همچنین برخی از پیمانکاران بدهکار است و از طرفی هم برخی از دستگاه‌های دولتی هم به این شهرداری بدهکار هستند.


وی گفت: درصورتی‌ که دستگاه‌های دولتی با تعامل و همکاری لازم بتواند طلب خود را به شهرداری پرداخت کنند این شهرداری هم می‌تواند در راستای خدمات‌رسانی شایسته به شهروندان و همچنین پرداخت برخی از طلب‌های خود اقدام نماید.


شهردار سنندج افزود: دیوان محاسبات به‌ عنوان دستگاهی که بر تمامی فرایند مالی دستگاه‌های دولتی که به نحوی از بودجه کشور استفاده می‌کند نظارت دارد می‌تواند در وصول مطالبات شهرداری نقش مهمی را ایفا کند.


صیدی گفت: در راستای تحقق وصول مطالبات از دستگاه‌های دولتی این شهرداری آماده هرگونه همکاری و تعامل با تمامی دستگاه‌ها و نهادهای دولتی و غیردولتی  است.


شهردار سنندج ضمن تقدیر و تشکر از حسن توجه استاندار کردستان به وضعیت شهرداری‌ها ابراز امیدواری نمود: با حمایت استاندار، پیگیری دستگاه‌های نظارتی و همکاری تمامی دستگاه‌ها بتوانیم نسبت به وصول مطالبات شهرداری اقدام نمایم و در راستای رفع مشکلات و معضلات سطح شهر گام‌های مؤثری برداریم.


در این دیدار مدیرکل دیوان محاسبات استان کردستان نیز گفت: اغلب شهرداری‌ها دارای مشکلات مالی فراوانی هستند و تمامی دستگاه‌ها باید در جهت حمایت از این نهاد مردمی اقدام نمایم.


مراد محمدی تأکید کرد: دیوان محاسبات به‌ عنوان دستگاهی که وظیفه حسابرسی اعتبارات دستگاه‌های دولتی را بر عهده دارد آماده هرگونه همکاری در جهت رفع مشکلات مالی شهرداری‌ها است.


وی تصریح کرد: با توجه به تأکید استاندار به دستگاه‌های دولتی در خصوص پرداخت بدهی خود به شهرداری‌ها این دیوان هم آماده هرگونه همکاری با شهرداری و پیگیری لازم را درخصوص وصول مطالبات شهرداری‌ها را انجام خواهد داد. 

 

انتهای پیام/

Navayeabidar Telegram Channel


برچسب هـا :

شهرداری سنندج مشکلات مالی شهرداری حشمت صیدی مراد محمدی دیوان محاسبات

نظرات بینندگان :

      اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت نوای آبیدر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

-->