• نوای مردم، برای مردم
  • About People and For People
  • اولین سایت خبری مستقل شهرستان سنندج
  • Navayeabidar Local News Portal
تاریخ انتشار : شنبه 16 دی 1396 / 09:42   کد خبر : 5368   گروه : سیاسی
وقتی اصلاح‌طلبان ستادهای روحانی در کُردستان با سخنان استاندار اقناع نشدند؛

اذعان معاون رئیس جمهور به پشت کردن روحانی به ستادهای انتخاباتی/انصاری: نيروى كار تحصيلكرده نياز نداريم/معترضین را اقناع کنیم

معاون رئیس جمهور در سفر خود به کُردستان با ابراز تاسف گفته که ارتباط روحانی به فعالین مدنی و ستادهای انتخاباتی قطع شده است.

معاون رئیس جمهور در سفر خود به کُردستان با ابراز تاسف گفته که ارتباط روحانی به فعالین مدنی و ستادهای انتخاباتی قطع شده است.

به گزارش نوای آبیدر، سفرهای معاونین روحانی، وزرا و نزدیکان دولتی‌ها به کُردستان همواره به چالش‌های خبری و سخنان تامل برانگیز آنان همراه بوده است.

 

سفر دیماه وزیر کار به کُردستان و اما و اگرهای وی برای ایجاد اشتغال در استان تا سفرهای سیاسی مکرر وزرا و نزدیکان روحانی در ایام نزدیک به انتخابات ریاست جمهوری از جمله این سفرهای نمایشی و سیاسی دولتی‌ها در کُردستان بوده است.

 

این‌بار و در هفته گذشته، جمشید انصاری معاون رييس جمهور و رييس سازمان ادارى و استخدامى كشور با حضور در استانداری کُردستان به جمع فعالین مدنی و روسای ستادهای انتخاباتی روحانی آمده تا گلایه‌های آنان از آنچه که وی "پشت کردن روحانی به ستادهای خود" خوانده، بشوند.

 

وی در این میتینک کاملا دولتی با اعتراف و ابراز تاسف از قطع رابطه رييس جمهور و فعالين مدنى و اعضاى ستادها پس از انتخابات، گفته که دولت براى رسيدن به موفقيت بايد بدنه اجتماعى ملت را در كنار خود داشته باشد و لازم است براى با سازى اين رابطه اقدامى اساسى صورت گيرد.

 

وی اظهار کرده که قطعاً دوستانى كه در اين محفل از دولت انتقاد كردند دلسوزترين حاميان دولت هستند و با ديد نقد منصفانه به مسائل كشور نگاه مى كنند.

 

معاون رئیس جمهور در سخنان خود گریزی به اعتراضات اخیر برخی در کشور کرده و گفته که اين روزها بسيار گفته شده كه دولت بايد به حرف معترضين گوش كند، اما نبايد فرامو كنيم كه اين معترضين تمام ملت ايران نيستند و در اين فرايند بايد آنچه حق است پذيرفته شود و آنچه كه درست نيست با كار اقناعى معترضين را قانع كنيم.

 

وی با بیان اینکه اعتراضات اخیر تنها دلیل وجود دولت یازدهم و دوازدهم نیست، افزوده که آنچه اتفاق افتاد نتيجه يك نارضايتى تاريخى در حوزه هاى مختلف بود و صرفا به عملكرد ٥ ساله دولت بر نمى گردد، البته در ٢-٣ سال اخير هم اشتباهاتى در بعد اقتصادى رخ داده اما بايد علتها شناسايى و سهم هر دوره تاريخى مشخص شود.

 

انصاری همچنین با اشاره به وضعیت بحرانی فارغ التحصیلان دانشگاهی بیکار تصریح کرده که  بايد بدون رودربايستى اعلام كنيم نيروى كار تحصيلكرده نياز نداريم.

 

سخنان معاون رئیس جمهور در حالی به اینگونه در سنندج و در جمع فعالین مدنی و ستادهای انتخاباتی روحانی گفته شده که رکود شدید اقتصادی، بحرانی شدن بیکاری در کشور و به ویژه در کُردستان و رسیدن آمار آن به بالای 40 درصد، نداشتن برنامه‌ای مدون از سوی دولت برای اشتغال جوانان و نبود راهکاری مناسب برای سوق دادن آنان به بازار کار، سیاسی کاری دولت و اطرافان روحانی به چجای رسیدگی به مشکلات و استقرار تیم‌های سیاسی در استان‌ها موجب شده تا گلایمندی‌هایی از سوی مردم به دولت مطرح باشد که مسئول اصلی آن خود روحانی و تیم کاری سیاسی وی می‌باشد.

 

انتهای پیام/

Navayeabidar Telegram Channel


برچسب هـا :

دولتی ها در کُردستان دولت روحانی بیکاری جمشید انصاری ستادهای انتخاباتی روحانی

نظرات بینندگان :

      اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت نوای آبیدر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

-->