• نوای مردم، برای مردم
  • About People and For People
  • اولین سایت خبری مستقل شهرستان سنندج
  • Navayeabidar Local News Portal
تاریخ انتشار : یکشنبه 10 دی 1396 / 10:20   کد خبر : 5363   گروه : اقتصادی
گام‌های پایانی تقاطع غیرهمسطح قرآن سنندج/

شهرداری: بهره‌برداری در آینده‌ای نزدیک/ابزار امیدواری معاون فنی شهرداری به تقاطع قرآن

معاون فنی و امور زیر بنایی شهرداری سنندج از آغازعملیات خط‌کشی طولی  تقاطع غیر هم‌سطح قرآن خبر داده و گفته که این پروژه در آینده ای نزدیک به بهره برداری می‌رسد.

معاون فنی و امور زیر بنایی شهرداری سنندج از آغازعملیات خط‌کشی طولی  تقاطع غیر هم‌سطح قرآن خبر داده و گفته که این پروژه در آینده ای نزدیک به بهره برداری می‌رسد.

به گزارش نوای آبیدر، تقاطع غیرهمسطح قرآن سنندج از جمله پروژه‌های مهم شهری است که نقش بسزایی در کاهش و روان سازی بارترافیکی گلوگاه ورودی شهر را بر عهده دارد.

 

این پروژه که در از سال 94 تاکنون روندی نسبتا کند – به دلیل نبود بودجه – را به خود دیده، امسال پیشرفتی مناسب و سریع‌تر به خود گرفته و در مراحا پایانی کار قرار دارد.

 

پیش‌تر، شهردار و معاون عمرانی سابق شهرداری سنندج از اتمام این پروژه در پاییز امسال در صورت تامین بودجه خبر داده بودند که بر اساس شواهد این مهم صورت نگرفته و تاکنون این تقاطع به بهره برداری نرسیده است.

 

بهزاد ریحانی فرد، معاون فنی و امور زیر بنایی شهرداری سنندج در خصوص این پروژه گفته که باهدف تکمیل این پروژه در اواخر آبان ماه عملیات آسفالت این پروژه آغاز شد و با 6 هزار تن آسفالت بیش از 21 هزار مترمربع از سطح این تقاطع در دولایه آسفالت شد.

 

وی گفته که در ادامه تکمیل این پروژه 110 تیر برق جهت روشنایی این تقاطع و همچنین علائم راهنمایی و رانندگی و گاردریل باید نصب شود.

 

عملیات آماده سازی تقاطع غیرهمسطح قرآن سنندج

 

معاون فنی و امور زیر بنایی شهرداری سنندج  ابراز امیدواری کرده که با اتمام عملیات ایمن‌سازی و بهره‌برداری از این تقاطع  شاهد روان‌سازی ترافیک در ورودی سنندج – همدان باشیم.

 

تاخیر در پروژه‌های عمران شهری سنندج در سال‌های اخیر موجب شده تا نارضایتی بسیاری در میان شهروندان بوجود آید و عمده سوال آنان از مسئولین شهری این باشد که نقش مسئولین در جذب بودجه و اعتبار برای شهرها چیست؟ آیا آنان تنها امضا کننده بوده و هیچ تلاشی برای جذب اعتبار نمی‌کنند؟ آیا اینکه در کلام فقط بگویند اعتبار نداریم، دردی از مشکلات شهر و مردم را دوا می‌کند؟

 

انتهای پیام/

Navayeabidar Telegram Channel


برچسب هـا :

تقاطع قرآن سنندج شهرداری سنندج آسفالت ترافیک شهری

نظرات بینندگان :

      اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت نوای آبیدر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

-->