• نوای مردم، برای مردم
  • About People and For People
  • اولین سایت خبری مستقل شهرستان سنندج
  • Navayeabidar Local News Portal
تاریخ انتشار : پنجشنبه 7 دی 1396 / 10:26   کد خبر : 5355   گروه : فرهنگ و هنر
اقدامی پسندیده در ترویج فرهنگ مطالعه؛

توزیع کتاب در میان دانش آموزان حاشیه شهر توسط معلم سنندجی

معلم سنندجی در اقدامی پسندیده و قابل تقدیر گام مهمی در راستای ترویج فرهنگ کتاب خوانی در منطقه حاشیه ای نایسر سنندج برداشته است.

معلم سنندجی در اقدامی پسندیده و قابل تقدیر گام مهمی در راستای ترویج فرهنگ کتاب خوانی در منطقه حاشیه ای نایسر سنندج برداشته است.

به گزارش نوای آبیدر، "فریبا روحانی" رئیس کتابخانه عمومی شهید برهان عالی سنندج با اعلام این خبر در گفتگو با روابط عمومی اظهار داشت: آقای خالد قادرمرزی معلم دلسوز دبیرستان متوسطه اول شهید رحمانی نایسر با همکاری کتابخانه عمومی شهید برهان عالی سنندج به طور مستمر به توزیع کتاب در میان دانش آموزان این دبیرستان اقدام می کند.


وی عنوان کرد: این معلم هر ماه تعداد 60 عنوان کتاب با موضوعات متنوع از کتابخانه عمومی شهید برهان عالی سنندج به امانت می گیرد و آن را در میان دانش آموزان پایه های هفتم، هشتم و نهم متوسطه دبیرستان شهید رحمانی سنندج که در منطقه حاشیه ای نایسر واقع است توزیع می کند.


وی بیان کرد: با توجه به اینکه منطقه نایسر سنندج با جمعیتی بالغ بر 80 هزار نفر فاقد کتابخانه عمومی است این اقدام می تواند گامی قابل تحسین برای ارتقای سطح دسترسی دانش آموزان به کتاب های غیر درسی باشد.


روحانی تصریح کرد: کتاب هایی که توسط این معلم دلسوز به امانت گرفته می شود پس از پایان مهلت قانونی به کتابخانه عودت داده می شود و دوباره کتاب های جدیدی به امانت گرفته می شود.


رئیس کتابخانه عمومی شهید برهان عالی سنندج گفت: یکی دیگر ار از اقدامات مفید و سازنده این معلم برگزاری نشست های کتاب خوان مدرسه ای به صورت ماهیانه است که می تواند در جلب توجه دانش اموزان به مطالعه کتاب های غیر درسی بسیار مفید باشد.


وی بیان کرد: با توجه به امکانات کم آموزشی در مدارس حاشیه شهر این امر می تواند گام مؤثری را در ایجاد تقویت و عادت به مطالعه و افزایش موفقیت تحصیلی دانش آموزان ایجاد نماید.  


روحانی در پایان اضافه کرد: این کتابخانه در یک سال گذشته بالغ بر 200 جلد کتاب را به دبیرستان شهید رحمانی نایسر سنندج اهدا کرده است.


انتهای پیام/

Navayeabidar Telegram Channel


برچسب هـا :

خالد قادرمرزی نایسر کتابخوانی توزیع کتاب

نظرات بینندگان :

      اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت نوای آبیدر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

-->