• نوای مردم، برای مردم
  • About People and For People
  • اولین سایت خبری مستقل شهرستان سنندج
  • Navayeabidar Local News Portal
تاریخ انتشار : چهارشنبه 29 آذر 1396 / 10:31   کد خبر : 5342   گروه : سیاسی
پس از انتصاب معاون سوادآموزی در سمت معاون اجتماعی استاندار!

سایه سنگین آموزش و پرورش بر استانداری کُردستان/احتمال انتصاب یک «زن» در منصب فرمانداری سنندج

آموزش و پرورش کُردستان که جریان انتخابات برای ستاد روحانی گُل کاشت، اکنون کاشته‌های خود را با انتصاب - بخوانید تحمیل -– نیروهای با نفوذ خود در بنده استانداری، به ثمر می‌نشاند.

آموزش و پرورش کُردستان که جریان انتخابات برای ستاد روحانی گُل کاشت، اکنون کاشته‌های خود را با انتصاب - بخوانید تحمیل -– نیروهای با نفوذ خود در بنده استانداری، به ثمر می‌نشاند.

به گزارش نوای آبیدر، پس از خبر جنجالی انتصاب یوسفی، معاون سوادآموزی در سمت معاون اجتماعی استانداری کُردستان، شنیده‌ها حاکی از آن دارد که یک زن در سمت فرمانداری سنندج منصوب شود.

 

نکته قابل تامل اینجاست که این فرد نیز از نیروهای آموزش و پرورش بوده و همین امر شائبه‌های بسیاری را بوجود آورده است.

 

آموزش و پرورش کُردستان که جریان انتخابات برای ستاد روحانی گُل کاشت، اکنون کاشته‌های خود را با انتصاب – بخوانید تحمیل – نیروهای با نفوذ خود در بنده استانداری، به ثمر می‌نشاند.

 

بهمن مرادنیا، استانداری بومی کُردستان که در جریان معارفه خود عنوان کرده بود که "دارای هیچ باند و جناحی نیستم" اکنون با این انتصابات، سخنان گذشته خود را در هاله‌ای از ابهام قرار می‌دهد.

 

البته از سویی سیاسیون نیز منکر استفاده از تمامی جناح‌ها و جریان‌های سیاسی درون کشور در پیشبرد اهداف دولت نیستند، اما این افراد نیز باید از نیروهای دلسوز و خدوم باشند و تنها منافع و جناح سیاسی خود را در نظر نگیرند.

 

مضاف بر این موارد، در درون بدنه اصلاحات در کُردستان نیروهای بسیار توانمندتر از افراد منصوب شده فعلی نیز وجود دارند که بتوانند استاندار را در اجرای امور یازی دهند.

 

البته باید این نکته را نیز یادآور شویم که سایه کدخدای خود خوانده نیز همواره در درون استانداری در سال‌های اخیر مشهود بوده و نقشی اساسی در این انتصابات و تغییر و تحولات داشته است.

 

شاید استاندار کُردستان به جای این انتصابات باید فکری به حال معاونت نیروی انسانی و سیاسی – امنیتی خود می‌کرد که نیازمند تغییر و تحولی اساسی در زمینه مدیریتی هستند.

 

انتهای پیام/

Navayeabidar Telegram Channel


برچسب هـا :

استانداری کُردستان فرمانداری سنندج انتصابات

نظرات بینندگان :

      اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت نوای آبیدر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

-->