• نوای مردم، برای مردم
  • About People and For People
  • اولین سایت خبری مستقل شهرستان سنندج
  • Navayeabidar Local News Portal
تاریخ انتشار : دوشنبه 20 آذر 1396 / 09:32   کد خبر : 5337   گروه : سیاسی

هیاهوی دولتی‌ها در کُردستان برای انتصابی پرحاشیه!

روابط عمومی استانداری کُردستان که در دولت یازدهم جزء پرحاشه ترین بخش‌های دولتی بود، این روزها نیز به واسطه انتصابی پرسروصدا به حاشیه رفته است.

روابط عمومی استانداری کُردستان که در دولت یازدهم جزء پرحاشه ترین بخش‌های دولتی بود، این روزها نیز به واسطه انتصابی پرسروصدا به حاشیه رفته است.

به گزارش نوای آبیدر، به جرات می‌توان گفت که روابط عمومی استانداری کُردستان در دولت یازدهم در دستان غیرمتخصص‌ترین افراد ممکن در امر رسانه بود، چرا که با جناحی ساختن و ایجاد باندی مستکل از برخی رسانه‌های سرسپرده و با حمایت تمام قد آقای معاون عالیرتبه سیاسی و پسرغیربومی اراکی دفتر استاندار، عملاً به حاشیه کشیده شد.

 

پس از خروج زاهدی، استاندار پروازی و اسبق کُردستان و رفتن پسر بیکار اراکی دفتر وی و ورود بهمن مرادنیا، استاندار بومی، امیدها - به ظاهر - به تغییراتی مثبت و انتصاباتی بهتر خوش شد که البته تنها در کلام زیبا به نظر آمد.

 

روابط عمومی استانداری کُردستان در انتصابی پرحاشیه به هیرش رضایی، معاون فرهنگی اداره ورزش و جوانان رسید و آنهم با حکمی تحت عنوان سرپرستی!

 

نوای آبیدر - حکم انتصاب هیرش رضایی در سمت سرپرست روابط عمومی استانداری کُردستان

 

این درحالی است که در میان طیف‌های مختلف فکری و سیاسی افرادی قوی‌تر و باتجربه‌تر برای تصدی پست حساس روابط عمومی استانداری کُردستان وجود دارند که با این انتصاب دورنمایی نه چندان خوشبینانه برای این بخش از استانداری متصور است.

 

سوال اذهان عمومی از استاندار بومی این است که چه فشارهایی بر انتصابات وجود دارد که اینگونه پست معاونت اجتماعی و روابط عمومی کاملا سیاسی شده است؟

 

آیا شعار "نداشتن باند و جناح" تنها برای دلخوش کردن مردم و رسانه‌ها بود و یا واقعا اهرم‌های فشاری بر مدیریت شما وجود دارد؟

 

انتهای پیام/

Navayeabidar Telegram Channel


برچسب هـا :

استانداری کُردستان روابط عمومی استانداری کُردستان انتصابات سیاسی بهمن مرادنیا

نظرات بینندگان :

امید دوشنبه 20 آذر 1396 | 14:18 پاسخ

مشکل بزرگ استان ما عدم احساس مسولیت وبی رمقی رسانه هااست اگر چند رسانه دیگر به مانند نوای ابیدر جسارت همراه بااحساس مسولیت در قبال منافع عامه را داشتند بدون شک مسولان اجرایی هم با احتیاط بیشتری در انتصاب مجریان دستگاههای اجرایی عمل می کردند متاسفانه سنت بی توجهی به خیر وصلاح مردم در ارتباط با انتصابات در مناصب اجرایی کما کان ادامه دارد انتقاد های دلسوزانه هم در نزد مسولان خریداری ندارد اما این بدان معنی نیست که این انتقادها در ذات خود مفید فایده نمی باشند یک مطلب انتقادی بجا از هزاران مجیز گویی نزد مردم با ارزش تر است امید است این بی توجهی ها سبب دلسردی شما در خدمت به نظام ومردم نشود موفق باشید

فتح الا الیاسی جمعه 24 آذر 1396 | 22:45 پاسخ

سلام خسته نباشید سپاس گذ اریم از زحمات شما

دوست سه شنبه 28 آذر 1396 | 14:27 پاسخ

سوای از گرایشات حزبی وجناحی، به لحاظ عملکردی ایشان فردی دلسوز، صادق و توانمند به ویژه در حوزه ی رسانه بوده و امید است، در راه پیشبرد آرمانهای نظام و امام راحل، دراوج صلابت واقتدار، همیشه پیروز وموید باشد.

نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت نوای آبیدر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

-->