• نوای مردم، برای مردم
  • About People and For People
  • اولین سایت خبری مستقل شهرستان سنندج
  • Navayeabidar Local News Portal
تاریخ انتشار : سه شنبه 14 آذر 1396 / 12:03   کد خبر : 5333   گروه : اقتصادی
اختصاصی نوای آبیدر/

تلاش شهردار سنندج برای اتصال دگایران به بلوار نظام مهندسی/تکلیف بلوار کُردستان به کجا رسید؟

شهردار سنندج در اولین حضور و تلاش خود برای ارتقای زیرساخت حمل و نقل شهری از آغاز عملیات اجرایی احداث بلوار 30 متری  دگایران به بلوار نظام مهندسی خبر داده، در حالی که 2 پروژه دیگر در همان ناحیه نیمه کاره مانده است.

شهردار سنندج در اولین حضور و تلاش خود برای ارتقای زیرساخت حمل و نقل شهری از آغاز عملیات اجرایی احداث بلوار 30 متری  دگایران به بلوار نظام مهندسی خبر داده، در حالی که 2 پروژه دیگر در همان ناحیه نیمه کاره مانده است.

به گزارش نوای آبیدر، پروژه‌های نیمه تمام در سنندج همواره داستانی چندساله داشته که موجبات نارضایتی شهروندان و لکه دار شدن سیمای شهری را در پی داشته و بعضاً پروژه‌ای چندین شهردار را به خود دیده، اما روی عبور مرور را نه!


نمونه پروژه‌های نیمه تمام، عملیات اتصال بلوار کُردستان به جاده ساحلی است که چندین سال است در آخریم نقطه آن – پل بیمارستان توحید – گره خورده و تلاشی برای آن از سوی شهرداری و شورا دیده نشده است. گزارش کامل نوای آبیدر را در این بار بخوانید


جالب اینجاست که شورای شهر به عنوان عامل اصلی تعیین شهرداران و پیگیر کننده مصوبات شهری، تاکنون اظهارات و گامی عملی برای این پروژه انجام نداده است.


پروژه احداث یک لاین از بلوار 36 متری ورودی دگایران نیز در نیمه‌های کار قرار داشته و با توجه به فصل سرما و بارندگی، احتمال تعویق آن تا پایان سال نیز وجود دارد.


حال، حشمت صیدی، شهردار سنندج در جدیدترین بازدید خود از شهرک دگایران اظهار داشته که شهرک دگایران بواسطه مجاورت با بیمارستان توحید یکی از شهرک‌های است که در آینده  با معظل ترافیک مواجه خواهد شد.


وی از آغاز عملیات احداث بلوار 30 متری دگایران خبر داده افزوده که طول این بلوار یک کیلومتر و عرض آن 36 متر است.


صیدی گفته که با احداث این بلوار دسترسی اهالی دگایران، مسکن مهر دگایران، شهرک آب و فاضلاب، شهرکهای دادگستری و صدا و سیما  به بلوار نظام مهندسی امکان پذیر خواهد شد.


حال باید دید که شهردار جدید سنندج با تغییر و تحولات بدنه شهرداری و تکاپو برای ارتقای زیرساخت حمل و نقل، می‌تواند گره‌های ترافیکی شهر را بنا بر گفته خود حل و فصل نماید یا خیر!


انتهای پیام/

Navayeabidar Telegram Channel


برچسب هـا :

دگایران شهرک دگایران سنندج ترافیک سنندج حشمت صیدی

نظرات بینندگان :

رضائی پنجشنبه 16 آذر 1396 | 09:22 پاسخ

حالا ببینیم دست پخت جدید شورای شهرمیتواند مشکلات تاناکورا.تکمیل بلوارکردستان.ترافیک شهر.پیاده راه فردوسی.صنوف مزاحم. شهربازی روبازو... را حل ویا لااقل کم کند....

نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت نوای آبیدر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

-->