• نوای مردم، برای مردم
  • About People and For People
  • اولین سایت خبری مستقل شهرستان سنندج
  • Navayeabidar Local News Portal
تاریخ انتشار : پنجشنبه 2 آذر 1396 / 11:16   کد خبر : 5315   گروه : علمی و فناوری
در جریان بازدید از مدارس ناحیه 2 سنندج؛

معاون آموزش متوسطه: پوشش تحصیلی دختران از اولویت‌های کاری آموزش و پرورش کُردستان است

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش کردستان گفت: افزایش پوشش تحصیلی دانش آموزان دختر را یکی از اولویتهای کاری آموزش و پرورش است.

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش کردستان گفت: افزایش پوشش تحصیلی دانش آموزان دختر را یکی از اولویتهای کاری آموزش و پرورش است.

به گزارش نوای آبیدر، "مهدی نامدار" معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش کردستان امروز در جریان بازدید از مدارس ناحیه 2 سنندج و در نشست پایش برنامههای حوزه معاونت آموزش متوسطه گفت: هدف از بازدید مدارس رصد کردن کل فعالیت های مثبت مدارس است و به واسطه این بازدید ها دید مسئولین نسبت به فعالیت های مدارس تغییر خواهد کرد و در نهایت باعث خواهد شد جایگاه استان در خصوص آموزش در کشور ارتقا یابد.

 

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش کردستان افزایش پوشش تحصیلی دانش آموزان دختر را یکی از اولویتهای کاری آموزش و پرورش عنوان کرد و اظهار کرد: در هر جامعهایی که نرخ سواد و تحصیلات زنان آن جامعه در سطح بالایی باشد تمامی ارکان جامعه از رشد و پیشرفت و تعالی برخوردار می باشد.

 

نامدار افزود: استان کردستان در زمینه های علمی و کنکور توانسته است موفقیتهای خوبی کسب کند و در زمینه کنکور از لحاظ تراز علمی ما رتبه ده کشوری را داریم و در المپیاد نانو توانسته ایم در جایگاه چهار کشور بایستیم و همه این موفقیت ها حاصل تلاش جمعی کلیه نیروهای متوسطه می باشد.

 

معاون متوسطه  آموزش و پرورش کردستان ابراز امیدواری کرد که در آینده باید با حفظ همین همدلی و همبستگی بتوانیم جایگاه استان کردستان را در کشور را ارتقا دهیم و این امر به واسطه نیروهای توانمند و  دلسوزی که باعث شاخص شدن استان در کشور است محقق خواهد شد.

 

انتهای پیام/

Navayeabidar Telegram Channel


برچسب هـا :

مهدی نامدار آموزش و پرورش کُردستان پوشش تحصیلی

نظرات بینندگان :

      اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت نوای آبیدر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

-->