• نوای مردم، برای مردم
  • About People and For People
  • اولین سایت خبری مستقل شهرستان سنندج
  • Navayeabidar Local News Portal
تاریخ انتشار : یکشنبه 21 آبان 1396 / 08:59   کد خبر : 5289   گروه : سیاسی

بازار داغ گمانه زنی‌های انتصابات جدید در استانداری کُردستان/فرماندار سروآباد انتصاب خود را در دفتر استاندار تکذیب کرد

گمانه زنی‌های بسیاری در خصوص تغییرات در استانداری کُردستان به گوش می‌رسد که اولین مورد آن توسط فرماندار سروآباد تکذیب شد.

گمانه زنی‌های بسیاری در خصوص تغییرات در استانداری کُردستان به گوش می‌رسد که اولین مورد آن توسط فرماندار سروآباد تکذیب شد.

به گزارش نوای آبیدر، ورود بهمن مرادنیا، استاندار بومی و بیجاری به استانداری کُردستان نوید بخش تغییرات متعددی در بدنه ادارات و معاونت‌های استانداری را می‌دهد.

 

این را می‌توان از سخنان خود وی در جلسه تکریم و معارفه استانداران قدیم و جدید استان دریافت که عنوان کرد: "من هیچ باند و جناحی در کُردستان دارم و در خدمت مردم هستم."

 

پس از این اظهارات، در روزها و هفته‌های اخیر بازار گمانه زنی‌ها و بعضا شایعات انتصابات در استانداری و بدنه ادارات اجرایی استان داغ شده است.

 

اولین خبر، خبر انتصاب احتمالی فرماندار سروآباد بعنوان مدیرکل حوزه استاندار کردستان بود که روز گذشته این موضوع توسط مفاخری، فرماندار فعلی سروآباد تکذیب شد.

 

وی در گفتگو با تسنیم گفته که هیچ فردی به‌خصوص خود استاندار کردستان که تصمیم گیرنده هستند در این رابطه با بنده صحبتی نکرده‌اند.

 

شایعات و خبرهای متعدد دیگری در خصوص انتصاب مدیرکل روابط عمومی استانداری کُردستان و ورود مجدد مدیر جناحی و باندی قبلی به این بخش حساس با دخالت یکی از نمایندگان ادوار و ذی نفوذ به گوش می‌رسد.

 

همچنین شایعات و گمانه زنی‌های بسیاری در خصوص چند دستگاه اجرایی که هم اکنون مدیرانی ناتوان دارند به گوش می‌رسد که در خبرهای بعدی، اخبار موثق و دقیق آن به اطلاع عموم شهروندان خواهد رسید.

 

انتهای پیام/

Navayeabidar Telegram Channel


برچسب هـا :

گمانه زنی استانداری کُردستان دفتر استاندار کُردستان

نظرات بینندگان :

      اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت نوای آبیدر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

-->