• نوای مردم، برای مردم
  • About People and For People
  • اولین سایت خبری مستقل شهرستان سنندج
  • Navayeabidar Local News Portal
تاریخ انتشار : دوشنبه 15 آبان 1396 / 09:43   کد خبر : 5278   گروه : علمی و فناوری
معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش:

پوشش تحصیلی دختران مهمترین برنامه آموزش متوسطه کُردستان/پاشنه آشیل آموزش متوسطه نظارت و ارزیابی است

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش کردستان در جمع معاونین و کارشناسان آموزش متوسطه آموزش و پرورش شهرستان ها و مناطق گفت: پوشش تحصیلی دختران مهم ترین برنامه حوزه آموزش متوسطه استان است.

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش کردستان در جمع معاونین و کارشناسان آموزش متوسطه آموزش و پرورش شهرستان ها و مناطق گفت: پوشش تحصیلی دختران مهم ترین برنامه حوزه آموزش متوسطه استان است.

به گزارش نوای آبیدر،مهدی نامدار، معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش استان کُردستان صبح امروز در جمع معاونین و کارشناسان حوزه آموزش متوسطه آموزش و پرورش استان با تبیین برنامه های جاری حوزه آموزش متوسطه، گفت: این حوزه به همت معلمان، مدیران و کلیه دست اندرکاران امر در مسیر سر آمدی، رشد و تعالی قرار گرفته است.

 

وی نتیجه محور بودن برنامه ها و فعالیت ها را یکی از اولین و مهم ترین توصیه های اجرایی به کلیه مسئولین حوزه آموزش متوسطه استان دانست و گفت: باید با نصب العین قرار دادن این توصیه در تمامی برنامه ها، عمل گرا و نتیجه محور باشیم.

 

پوشش تحصیلی دانش آموزان در دوره متوسطه دوم نیز یکی دیگر از موارد مورد تاکید معاون آموزش متوسطه بود و با بیان اینکه خوشبختانه در دوره ابتدایی و متوسطه اول در پوشش تحصیلی وضعیت مطلوب و رضایت بخشی وجود دارد؛ تصریح کرد: ارتقای پوشش تحصیلی در دوره متوسطه دوم نیز باید جزو برنامه های اولویت دار حوزه آموزش متوسطه باشد.

 

نامدار با بیان اینکه پوشش تحصیلی دختران در دوره متوسطه دوم مهم ترین برنامه حوزه آموزش متوسطه آموزش و پرورش کردستان می باشد؛ گفت: همه دست اندرکاران امر باید با برنامه ریزی مناسب، استفاده از تبلیغات، مشاوران توانمند مدارس، استفاده از افراد با نفوذ و چهره های شاخص، زمینه پوشش حداکثری دانش آموزان دختر فراهم کنند.

 

وی در ادامه برنامه تعالی مدیریت را یکی از برنامه های اجرایی موفق در مدارس استان دانست و گفت: برنامه تعالی مدیریت خروج از مدیریت سنتی به مدیریت مدرن است که برای اجرای این برنامه باید همه حوزه های مختلف به یک اندازه درگیر شوند.

 

نظارت بر مدارس غیر دولتی از دیگر موارد تاکید معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش کردستان به معاونین و کارشناسان حوزه آموزش متوسطه آموزش و پرورش شهرستان ها  و مناطق تابعه استان بود و صدور مجوز اداره کل و تایید صلاحیت معلمان را برای فعالیت در این مراکز لازم دانست.

 

وی بر بازدید حرفه ای از مدارس و اصلاح روند انتخاب مدیران مدارس نیز تاکید کرد و گفت: پاشنه آشیل آموزش متوسطه نظارت و ارزیابی می باشد.

 

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش کردستان در پایان بر شرکت حداکثری دانش آموزان دوره متوسطه اول در جشنواره نوجوان خوارزمی، بازدید از مدارس شبانه روزی، برگزاری آزمون پیشرفت تحصیلی، رعایت توازن رشته ای، برگزاری المپیاد ها و مسابقات علمی عملی نیز تاکید کرد.  

 

انتهای پیام/

Navayeabidar Telegram Channel


برچسب هـا :

مهدی نامدار آموزش و پرورش کُردستان پوشش تحصیلی

نظرات بینندگان :

      اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت نوای آبیدر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

-->